Wpis z mikrobloga

#csgo

Ugh #!$%@?, mój aim jest gorszy od gówna. Na DMie head only jak uda mi się uzyskać K/D na 0 to jest dobrze, bo zasadzenie czystej bani graniczy z cudem. Nie wiem czy to dlatego, że mam #!$%@?ą myszkę (a4tech Glaser X6-60D) i w dodatku bez podkładki żadnej na fakturze drewna, ale goście #!$%@?ą takie cyrki jak instahead (max pół sekundy) z 30 metrów w pełnym biegu z kałacha. I nie wiem czy to ja jestem taki #!$%@? czy po prostu mycha nie pozwala mi na precyzyjne najechanie celownikiem na łeb (znajduje się zazwyczaj w okolicy głowy, ale centralne złapanie to rzadkie zjawisko).

Zakładam, że goście nie czitują, bo po co by to mieli robić na DMie do treningu.

Tym nie mniej DM head only to chyba najlepsza metoda do treningu celowania. Długo nie minęło jak z poziomu totalnego gówna zacząłem się jakoś odkuwać, bo celowanie w okolicy łba weszło w nawyk.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil1210: Wiem jak to wygląda w teorii, ale po prostu nie mam tyle miejsca żeby machać myszką po półmetrowej podkładce. Akceleracja pozwala zachować precyzję i szybkość ruchu, ale nieliniowość nieźle #!$%@? w głowie. Jest to dosyć dziwne i trzeba się przyzwyczaić.
  • Odpowiedz
@bmLq: Obszar po jakim poruszam się mychą ma 27 cm szerokości w rzeczywistości, długość o wiele większa więc bez znaczenia. I fizycznie wincyj nie będzie.
  • Odpowiedz
@Khaine: Ja pytałem ile centymetrów Ci trzeba żeby w grze obrócić się o 180 stopni. Jak ~20 cm to wcale nie masz za dużego sensa. A wyliczanie DPI*sens można sobie o kant (().
  • Odpowiedz