Wpis z mikrobloga

@Traviu: Na światełka.pl znajdę wszystko co potrzebne(w sensie, że instrukcje) jak wszystko powinienem złożyć?

W przypadku samodzielnego składania wyjdzie dużo lepiej i taniej niż kupno gotowej?

PS. masz gdzieś zdjęcia swojego cuda? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@darekUFO: wszystko z ładowarką i uchwytem na rower. Same ogniwa na światełkach.

Ok 100 zł całość z 3 ogniwami 18650. ;) wystarczą 2 ogniwa, warto mieć drugie przy sobie bo na fullu święci 2-3h.

Nie używaj nigdzie indziej niz na rowerze- chyba że zimą, inaczej spalisz diode bo to sie nagrzewa ze az parzy.
  • Odpowiedz
@Traviu: a duża będzie strata w mocy, jeżeli złożyłbym latarkę, która nadawałaby się też w piesze wędrówki(nie grzałaby się aż tak)?

PS. szukam i nie mogę znaleźć tego poradnika(chyba jestem ślepy :D)
  • Odpowiedz
@darekUFO: Tzn tak, masz 5 trybów z tym sterownikiem. 100%, 50% i chyba 15%. Potem masz stroboskop i SOS. Używając na 15% nie grzeje się tak, wiadomo. Ale na 100% już bardziej. Ja wolę nie ryzykować i nie używam non stop 100%, zapalam jedynie w bardzo ciemnych miejscach albo jak czegoś szukam (poza rowerem).

Używaj więc mniejszej mocy, albo diodę xml, a nie drugą wersję. Ale jakie różnice w temperaturach są
  • Odpowiedz
@darekUFO: Do 60 metrów widzisz okrąg światła, a jakieś znaki, odblaski widzisz do 150 metrów spokojnie.

To kwestia też czy masz soczewkę i i.. jak to się nazywa? no 'reflektor' jaki w środku. Mój pół na pół rozprasza i skupia.
  • Odpowiedz