Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi gracze PoE jedną rzecz. Jak wygląda jakiś endgame? Bo póki co, latam i spamuje right click i w sumie na tym się kończy. Złapałem się na tym, że grając późno w nocy na kanapie i TV, zacząłem zwyczajnie przysypiać.. ;) Są ładne lokacje, ale jakoś w ogóle nie czuje tu urozmaicenia. Zastanawiam się, czy jest w ogóle sens poświęcać czas tej grze..

Czy tu tylko chodzi o grind gearu i ewentualny handel nim? Zaznaczam, że mam dopiero 28(? - nawet nie wiem dokładnie) lvl, także, może po prostu czegoś jeszcze nie odkryłem ;)

#pathofexile #gry
  • 11
  • Odpowiedz
@relik39: hm. No ciekawe. Mam troszkę mieszane odczucia, bo przy np Diablo 3 bawiłem się lepiej, ale może to być spowodowane tym, że w D3 grałem z kumplami, a tu latam sam i się trochę nudzę. Znowu jak dołączam do jakiejś drużyny randomowej, to trafiam na gości, którzy lecą przed siebie jak dziki, tak, że nawet nie ogarniam co się w grze dzieje i tracę wątek etc.
  • Odpowiedz
Czy tu tylko chodzi o grind gearu i ewentualny handel nim?


@000loki: Tak. Przez całą grę będziesz używał może 2 skilli + aury które się aktywuje.
  • Odpowiedz
@000loki: w D3 tez uzywasz 2-3 skilli. Ogolnie postac robisz pod konkretne rzeczy/skille. Choc w wiekszosci przypadkow skille mozesz zmienic na pasujace pod twojego builda.
  • Odpowiedz
@000loki: Tak. Przez całą grę będziesz używał może 2 skilli + aury które się aktywuje.


@Elec: @000loki:

to zależy jak sobie zbuduje postać. możne biegać z 2 głownymi skillami, 1 skillem vaal, 1 skillem do poruszania się, 2-3 aurami i 2 klątwami
  • Odpowiedz
@000loki:

UMIEJĘTNOŚCI

na normalu wystarczy jeden podstawowy atak bo przez wszystko idzie się jak przez masło. Później jest turniej i aby efektywnie grać trzeba używać większej ilości umiejętności.

Ja sam używam

- 3 umiejętności do atakowania,

- 4 klątw (2 ofensywne, 2 defensywne - zależnie od sytuacji)

- 3 aur

- 1 buffa

- 2 umiejętności samo aktywujących się

ENDGAME

są 4 rzeczy do robienia w endgame

- robienie map -
  • Odpowiedz
@Dru: zależy od buildu jakim się gra, jak się culluje z iir i nie jest się supportem to nie sposób grać dobrze na jednym skillu, nie używasz klątw, nie masz vaal haste?
  • Odpowiedz