Wpis z mikrobloga

@Aleksander_Newski: Obiektywizm nie istnieje. Zawsze będziesz mógł uznać, że dana statystyka jest dla ciebie nieobiektywna. Bardzo wygodne podchodzenie od tematu. A #!$%@? takie farmazony, że żal. Nie znajdziesz w neuropie takich chamów jak w konserwach. Owszem, po obu stronach są osoby z wyższą i niższą kulturą wypowiedzi, ale takiego festiwalu nienawiści jak w konserwach z lupą szukać. A twoja lista "agresywnych lewaków" to w ogóle gówno jakich mało, możesz mi powiedzieć
@Nadrill: :D Dobrze, ze się nie interesuje tymi tematami. Jeszcze musiałbym brać udział w każdej dyskusji bo mnie ktoś od sebixów zwyzywa :D No przecież właśnie dałeś mi 30 powodów dla których w dyskusji udziału nie powinienem brać. Czym Cię mam zgnieść w tej chwili? Doświadczeniem na temat wykopu? Czy może tym, dlaczego Korwin może mieć swoje przemyślenia na temat wysłania czlowieka na marsa? Czy może na temat tej bezsensownej dyskusji?
Bardzo wygodne podchodzenie od tematu.


@Yahoo_: Bardzo wygodne jest to, że próbujesz ominąć pewną oczywistość. Mianowicie to, że na listy zbanowanych prawaków/lewaków trafić może praktycznie każdy i licznik zależy bardziej od zaangażowania.
@Yahoo_: O tym, że #!$%@?ę farmazony? Że moja lista to gówno? Przepraszam najmocniej najjaśniejszego pana.

Podaj w takim razie co wg ciebie jest obiektywnym miernikiem, a ja ci powiem dlaczego nie jest :)


@Yahoo_: Jak dotąd rozmawiamy o tym, co obiektywnym miernikiem z pewnością nie jest :). Ja zresztą wyżej podałem, że to opinia, a nie suchy fakt. W mojej opinii to neuropa błyszczy tu chamstwem. Bo każdego dnia spotykam
@Aleksander_Newski: Nie trudź się z wyłapywaniem wszystkich obelg. Pokaż tylko moje. Pokaż gdzie obrażam ciebie, twoich bliskich, albo w ogóle kogokolwiek. Skoro jestem "agresywnym trollem z neuropa" powinno ci to przyjść bez trudu :)
@Aleksander_Newski: O proszę, nawet na zalinkowanym skrinie widać jak bardzo wspieram agresywne wypowiedzi. Jedyne komentarze nie usunięte przez ciebie lub moderatora są moje :). A te usunięte przez moderatora mają masę plusów, żeby wspomóc twoją tezę o wspieraniu wulgarnych wypowiedzi.

Mam inne zdanie. Po tylu latach dyskusji w internecie nigdzie nie spotkałem takiego zacietrzewienia i braku kultury. Ale nie da się ukryć, że po obu stronach wielu używa obelg.


@Aleksander_Newski: No nie powiedziałbym, ostatnio jeden z fanów KNP życzył mi tego żeby moje dziecko miało wypadek i żebym do więzienia poszedł bo się nie zgadzałem z nim w jednej kwestii. Tu i tu są trolle, problem w tym, że często z
@Aleksander_Newski: Podsumujmy: nie wiesz dlaczego znalazłem się w twoich teczkach, ale jestem "agresywnym trollem". Zapewne zapytałbym o kolejne osoby i też byś nie wiedział. Ot, taka lista osób, które ci się nie podobają. Tylko proponuje w takim razie odpowiednio ją nazywać np. "osoby które zalazły mi za skórę" albo "osoby, które czepiają się zamiast łykać moje bzdury od ręki" zamiast "lista agresywnych trolli". Nie będziesz innych wprowadzał w błąd, bo to
I w ogóle nie rozumiem dlaczego linkujesz do tej wypowiedzi... Chamska, agresywna czy jaka, bo nie rozumiem?


@Yahoo_: Wykazanie ewidentnego kłamstwa + hipokryzja i próba odwracania tematu, a na zakończenie typowe ataki personalne. Do tego masowe, bezrefleksyjne poparcie od kolegów. Jeśli tak miałaby wyglądać "elita" wykopu, to ja już po stokroć wolę być jak najdalej od niej.

nie wiesz dlaczego znalazłem się w twoich teczkach


@Yahoo_: Napisałem, że nie zbieram
Wykazanie ewidentnego kłamstwa + hipokryzja i próba odwracania tematu, a na zakończenie typowe ataki personalne.


@Aleksander_Newski: Nie mam bladego pojęcia o co ci chodzi, byłbyś tak dobry i mi przybliżył? Dałeś linka do jakiejś dyskusji o totalnych pierdołach, nie mam zamiaru się w to wgłębiać.

Do tego masowe, bezrefleksyjne poparcie od kolegów. Jeśli tak miałaby wyglądać "elita" wykopu, to ja już po stokroć wolę być jak najdalej od niej.


Tutaj też