Wpis z mikrobloga

@przegladambezlogowania: Zaraz przypałęta się Newski i tym swoim przemądrzałym tonem oznajmi, że jesteś chamem, agresywnym trollem, a w czasie dyskusji obrażasz jego i jego rodzinę.

A nie, zaraz, od wyzywania ludzi to jest LewaK, jego kolega z konserw. Newski, ogarnij się!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie rzecz biorąc spośród konserw tylko parę jednostek jest absolutnie niereformowalna, choćby wspomniany Newski, LewaK czy świętej pamięci Pieter, reszta mniej lub
Mam inne zdanie.


@Aleksander_Newski: Jakie inne zdanie? To fakty. Osoby o poglądach konserwatywnych, które atakują mniejszości są częściej tutaj banowane.

Po tylu latach dyskusji w internecie nigdzie nie spotkałem takiego zacietrzewienia i braku kultury.


@Aleksander_Newski: Ja to widzę w przypadku 4konserw. Tyle nienawiści, dyskryminacji, obrażania i atakowania innych już bardzo dawno nie widziałem.
Jakie inne zdanie? To fakty. Osoby o poglądach konserwatywnych, które atakują mniejszości są częściej tutaj banowane.


@artpop: Skoro to fakt, a nie opinia (bo ja uważam swoje zdanie bardziej za opinię) to powinieneś być w stanie przedstawić jakieś obiektywne liczby potwierdzające go. I nie, licznik zbanowanych "prawaków" nie jest obiektywny. Alternatywny też nie.

@nomoreregrets: To już bliżej.
@Nadrill: @przegladambezlogowania: są, sam się uważam za mądrego i mógłbym 90% argumentów przytaczanych przez neurope obalić, problem jest taki, że sądze, że większość konerw ma prace i nie ma czasu na tego typu rzeczy (bo nie korzystają z dobrobytu socjalizmu/rodziców - co świadczy o ilości bordo/mirkowych celebrytów - oni po prostu mają na to czas..) i zresztą.. po co? Skoro poziom dyskusji jest głupi? "kuce, heheszki!" "scorwin!" etc. Dla mnie