Wpis z mikrobloga

Mam do wyboru - iść na nudne i durne studia (drugi kierunek) lub olać to i przez 3 lata nauczyć się czegoś konkretnego i zrobić coś ze swoim życiem, żeby mieć w przyszłości za co rodzinę wyżywić. Szukam inspiracji, pomysłów i mentorów. Nie chcę żeby życie za mnie zdecydowało.

#zycie #pomocy #powazne #zyciowerozkminy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gustawny: Jak nie chcesz iść na studia, to nie idź. Ja poszedłem, po 3 latach stwierdziłem, że to nie dla mnie, ale poddałem się presji rodziny i tak tkwiłem na tych studiach jeszcze kolejne 4 lata. Stracony czas, żałuję do tej pory, że nie zrezygnowałem wcześniej.
  • Odpowiedz
Mam do wyboru - iść na nudne i durne studia (drugi kierunek)


lub olać to i przez 3 lata nauczyć się czegoś konkretnego i zrobić coś ze swoim życiem, żeby mieć w przyszłości za co rodzinę wyżywić.


Mam do wyboru
  • Odpowiedz
@Goryptic: No tak tylko nie pochodzę z zamożnej rodziny, nie stać mnie na jakieś kursy, prywatne studia, dobry komputer, dobry aparat... Nie mam kapitału, który mógłbym przeznaczyć na swój rozwój, więc wybór nie należy do prostych. Mam za to chęć zrobienia czegoś ze swoim życiem, bo zaczynam być flakiem.
  • Odpowiedz
@gustawny: i co to ma do rzeczy? Stawiasz z jednej strony marnowanie czasu i niemarnowanie czasu. Studia, o ile to nie kierunek techniczny, nie dadzą Ci nic. Masz internet - temu nie zaprzeczysz - więc już masz dostęp do całej masy rzeczy za darmo, od nauki języków, przez praktycznie wszystko co związane z komputerami, aż po kompletnie niszowe dziwactwa. Naucz się jakiegoś mniej popularnego języka i już jesteś w cholerę
  • Odpowiedz