Wpis z mikrobloga

@nogazwezza:

Nie piję specjalnie do Ciebie bo jest też 600+ mirków którzy także odczują frustrację której widocznie muszą dać upust ;)

PS Ja nie lubię wielu rzeczy

- idiotów komentujących #mecz z czego 1/3 nie umie tagować

- debili ctrl+c/ctrl+v obrazki stojące wciąż w gorących i dostający za to plusy

- pasty z komixxów, kwejka i gimbohumoru (chyba się starzeje bo coraz więcej tego określenia używam)

- dejavu, sucharów, żebroplusów, gównokonkursów
@kulmegil: Tylko, że większość z tego co opisałeś dodawane jest pod jednym/dwoma tagami, łatwo dodać na czarnolisto. Z anime niestety tak nie jest, dodasz jeden tag do czarnej listy do zaraz pojawi się następny.
@nogazwezza: Gdyby ci się chciało to byś już dawno przewertował tagi i zczarnolistował wszystkich użytkowników i pojawiające się najczęściej tagi, ale nie...lepiej kręcić gównoburzę powtarzając to samo co jest podczas każdej gównoburzy dot. anime.

Chcesz oglądać sobie bajeczki to oglądaj, nie musisz się tym tutaj chwalić.


Chcesz oglądać sobie ładne panie to oglądaj, nie musisz się tym tutaj chwalić.

Chcesz oglądać sobie jakieś seriale to oglądaj, nie musisz się tym tutaj
@nogazwezza: "Oj jaki ty zły bo źle się o anime wypowiadasz, ale z Ciebie potwór!"

"Ale masz bul dupy!" "Mogę sobie oglądać co chcę!"

A po drugiej stronie:

-Możesz sobie komentować co i jak uważasz,

-Doskonale pokazuje to inteligencję niektórych osobników, bo po kiego #!$%@? się tu udzielają skoro tak bardzo ich obrażasz?

Mówią, że możesz sobie poczarnolistować osoby, które dodają rzeczy z tagów anime.

Oni równie dobrze mogę Cię zczarnolsitować
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nogazwezza: Oh, to już ten moment kiedy wypowiadasz się w imieniu tak zwanych "wszystkich"?

O patrz, znalazłem twoje przyszłe słowa:

"Sfotografujemy mordę za mordą. Opublikujemy dane. Wywiesimy plakaty w miastach, dzielnicach, na ulicach – wszędzie tam gdzie żyją. Tam ich powiesimy, aby każdy widział z imienia i nazwiska kto jest animozjebem. Będziemy na nich pluć, wsadzać do więzienia, gnębić w miejscu pracy. Niech czują się słabi, niech się boją. Wyśmiejemy ich,