Wpis z mikrobloga

Pięknie gość w muszce wyhodował pożytecznych idiotów.

Czasem mam wrażenie, że poważnie jest opłacany przez Kreml albo po prostu zwoje mózgowe doznały zwarcia z wiekiem.

A młode szczurki, które nie znają historii tylko powielają jego brednie z jeszcze większą siłą (które de facto sam prostował później, ale oni brną dalej, bo wiadomo, że krul się nie myli i nie można się przyznać do pomyłki).

Poważnie, powiem krótko. Korwinowe lemingi.

Dodam, że sam głosuję na KNP (ale na pewno nie na niego), a Korwin po prostu powinien już sobie darować politykę.

#ukraina #jkm #krul #korwin
  • 27
@internetowyjanusz: Waż słowa, bo gdyby nie JKM nie było by ani UPR, ani KNP, ani nawet Wiplera i libertarian, bo nikt by w tym kraju nie wiedział nawet co to jest szkoła austriacka. Więc podejrzewam, że ciebie też, tak jak większość, wyhodował Korwin. To, że każdy ma wady i czasem coś źle powie, a drugi coś źle zrozumie to nie powód, żeby srać publicznie do własnego gniazda, tak jak to robisz
@Jah00: To on sra do własnego gniazda, a nie ja. Skoro wybudował sobie to swoje imperium, to niech nie rozpieprza tego ględzeniem prosowieckim, w czasach czy agresor zajmuje terytoria innego kraju (obym nie musiał pisać w liczbie mnogiej).

PS Korwin jest sukcesem powstałym z upadku Palikota, w którego wierzyli młodzi i dali mu głos. Natomiast stara gwardia (czyli ten próg wyborczy) jak głosowała tak będzie głosowała dalej.
@erbo: PO antyrosysjka polityke prowadizlo? Nawet w rosysjkich telewizjach w programach publicystycnzych charakteryzowano PO jako partie prowadzaca miekka polityke wobec Rosji. Teraz jest inaczej ale z winy Rosji. Ta rozsadna polityka wobec Rosji to zapewne poddnastwo,ustepstwa i zgoda na podbijanie sasiada a w daleszej perspektywie czekanie na swoja kolei. Jakbysmy byli od nich daleko odzieleni przez inne panstwa to moglbysmy byc powsciagliwi jak niektore panstwa.
Tak swoją drogą, moim jedynym razem, gdy oddałem głos na PO był sam początek istnienia tej partii. Miałem w nich ogromne nadzieje. Teraz zarówno mi jak, wielu przedsiębiorcom oraz ludziom młodym nie pozostaje już nic innego niż KNP. Naprawdę trzymam kciuki za powodzenie, ale musi ustąpić z tym prosowieckim językiem, gdy mamy jawną agresję nad niepodległy kraj.
@internetowyjanusz:

1. To nie jest imperium Korwina, tylko imperium ludzi wolnych.

2. Jeśli Korwina zabraknie to zniknie KNP.

3. Korwin nigdy nie powie nic sprzecznego z programem, ani sprzecznego z ideą partii. Poza tym może sobie gadać co chce, nie ma to żadnego znaczenia politycznego.

4. Korwin prosowiecki? Na pewno sam w to nie wierzysz. Prorosyjski też nie jest (cokolwiek to miałoby oznaczać), bo Korwin jest z definicji neutralny. Jest cybernetykiem