Wpis z mikrobloga

Pięknie gość w muszce wyhodował pożytecznych idiotów.

Czasem mam wrażenie, że poważnie jest opłacany przez Kreml albo po prostu zwoje mózgowe doznały zwarcia z wiekiem.

A młode szczurki, które nie znają historii tylko powielają jego brednie z jeszcze większą siłą (które de facto sam prostował później, ale oni brną dalej, bo wiadomo, że krul się nie myli i nie można się przyznać do pomyłki).

Poważnie, powiem krótko. Korwinowe lemingi.

Dodam, że sam głosuję na KNP (ale na pewno nie na niego), a Korwin po prostu powinien już sobie darować politykę.

#ukraina #jkm #krul #korwin
  • 27
  • Odpowiedz
@Velati: Całokształt. Przeglądałem jego wpisy, wypowiedzi. Opcja prorosyjska. Aż żal, że marnuje potencjał, który wyrósł z KNP. Chciałbym, aby po prostu nie wdawał się w ogóle w drażliwe dla Polski i jej historii tematy. A na pewno nie w takiej formie.
  • Odpowiedz
@internetowyjanusz: Ty lewacki trollu jak możesz obrażać Krula, no nie do pomyślania, że w państwie demokratycznym można polityków krytykować no. Pewnie na POPSL głosujesz, ale nie przeceniaj się tej siły już nie powstrzymacie.

  • Odpowiedz
@internetowyjanusz: Najgorsze jest to ze Korwin jest juz stary i w perspektywie najzwyczajniej umrze a pierdizeli takie szkodliwe głupoty co tym bardizej go to obciaża. Niestety takim idiotycznym sposobem myslenia skaził umysły wielu naiwnych młodych ludzi i kto wie czy za jedno dwa pokolenie przez tego pajaca nie zaplaca nasze dzieci lub wnukowie.
  • Odpowiedz
@internetowyjanusz: Waż słowa, bo gdyby nie JKM nie było by ani UPR, ani KNP, ani nawet Wiplera i libertarian, bo nikt by w tym kraju nie wiedział nawet co to jest szkoła austriacka. Więc podejrzewam, że ciebie też, tak jak większość, wyhodował Korwin. To, że każdy ma wady i czasem coś źle powie, a drugi coś źle zrozumie to nie powód, żeby srać publicznie do własnego gniazda, tak jak to
  • Odpowiedz
@Jah00: To on sra do własnego gniazda, a nie ja. Skoro wybudował sobie to swoje imperium, to niech nie rozpieprza tego ględzeniem prosowieckim, w czasach czy agresor zajmuje terytoria innego kraju (obym nie musiał pisać w liczbie mnogiej).

PS Korwin jest sukcesem powstałym z upadku Palikota, w którego wierzyli młodzi i dali mu głos. Natomiast stara gwardia (czyli ten próg wyborczy) jak głosowała tak będzie głosowała dalej.
  • Odpowiedz
@erbo: PO antyrosysjka polityke prowadizlo? Nawet w rosysjkich telewizjach w programach publicystycnzych charakteryzowano PO jako partie prowadzaca miekka polityke wobec Rosji. Teraz jest inaczej ale z winy Rosji. Ta rozsadna polityka wobec Rosji to zapewne poddnastwo,ustepstwa i zgoda na podbijanie sasiada a w daleszej perspektywie czekanie na swoja kolei. Jakbysmy byli od nich daleko odzieleni przez inne panstwa to moglbysmy byc powsciagliwi jak niektore panstwa.
  • Odpowiedz
Tak swoją drogą, moim jedynym razem, gdy oddałem głos na PO był sam początek istnienia tej partii. Miałem w nich ogromne nadzieje. Teraz zarówno mi jak, wielu przedsiębiorcom oraz ludziom młodym nie pozostaje już nic innego niż KNP. Naprawdę trzymam kciuki za powodzenie, ale musi ustąpić z tym prosowieckim językiem, gdy mamy jawną agresję nad niepodległy kraj.
  • Odpowiedz