Wpis z mikrobloga

Widzę, że @anonim1133: wnosi nową jakość do moderacji... jak się ma wykop zmienić w forum onetu, to ja chyba podziękuję. Czarna lista czarną listą, ale skoro od teraz tego typu teksty będą tu tolerowane to takich Oskarków frustratów będzie tu więcej. @Oskarek89: Oskarek, mam do Ciebie prośbę. Nie taguj swoich przemyśleń #tenis bo tylko wkurzasz ludzi, którzy chcą poczytać coś ciekawszego niż "FRAJER PAJAC #!$%@? sprzedawczyk #!$%@? #!$%@?". Zastosuj tag #frustracje lub coś w tym stylu. Dziękuję.

bo #!$%@? jesteś debilem, pod każdym wpisem musisz coś napisać jak #!$%@? troll

Janowicz FRAJER #tenis

Janowicz to najgorszy polski tenisista! PAJAC #tenis

#!$%@? Janowicz sprzedawczyk, #!$%@? #tenis

@Ryu: #!$%@? on sprzedał mecz, jakie on ma czasami zagrania to aż głowa boli

to są tylko wpisy z ostatnich dwóch godzin
  • 62
@parachutes: oglądałes mecz? powiedz tylko czy widziałeś co on odwalał

usunę te wpisy żebyś nie płakał

dla mnie mecz był sprzedany, jeśli z pół metra wali w siatkę albo skacze jak panienka i wali w trybuny bo mu się nie chce grać
Kurde, no brawo - zrobiłeś właśnie to samo, zawołałeś cały #tenis...


@pawzub: Z rozpędu, sorry. Ale korzystając z okazji, mogą się wypowiedzieć osoby śledzące ten tag. Chcielibyście by tego typu treści były przekazywane przez Oskarka pod naszym tenisowym tagiem?

@Oskarek89: Jerzyk nie jest jeszcze ułożonym tenisistą, podobnie jak Ulka. Ma spore umiejętności, ale póki co słabą głowę. Takie rzeczy się bierze pod uwagę przy obstawianiu.

@Logan00: Już nie
@parachutes: Spoko luz .Nie chcę bo to nic do tenisa nie ma, nieważne czy to Oskarek czy nie Oskarek. Wyszła Ci właśnie sytuacja tego samego typu to zwróciłem tylko uwagę. ;)
@Baron_Al_von_PuciPusia: W prywatnych niech sobie wysyłają co chcą, @TheMan: nie powinien tutaj wstawiać prywatnej korespondencji. To ich sprawa. Ja cytowałem tylko wypowiedzi na mikro. Nie chcę, by ktoś przeczesywał moje PW pod kątem moderacji. Ty pewnie też tego nie chcesz.

@MistrzuYoda: Ale przyzwolenie na coś takiego już jest, poczytaj komentarze anonima w pierwszym wpisie z tym cytatów, które wstawiłem.

@mateuszo: Ale jest różnica między trollowaniem (jak na poziomie
@parachutes: bo anonim jest miły i chce wszystkich na siłę uszczęśliwić, nie narażając się przy tym specjalnie nikomu, bo właściwie wszyscy go tu znają :) No ale niestety, nowe stanowisko prędzej czy później wymusi na nim konieczność zachowywania się jak ten przysłowiowy zły glina, się chłopak tylko musi przystosować i przygotować, a to może chwilę zająć :) Tu powinien wkroczyć ktoś kto taką sytuacje załatwi od ręki, czyli zły komandor :)
@Baron_Al_von_PuciPusia: @parachutes: Nie mam dostępu do prywatnych wiadomości, a tym samym nie mam dowodu na to czy ten screen jest prawdziwy czy machnięty w PS. Dlatego takowe nie są moderowane. Komentarz został zgłoszony i usunięty, poszło ostrzeżenie. A co do tagów to nie widzę powodów do interweniowania, bo mimo że wpisy do ambitnych i wnoszących coś do tematu nie należą, to jednak są o tenisie.
Komentarz został zgłoszony i usunięty, poszło ostrzeżenie.


@Shepard: Ok, dzięki, bo zwątpiłem jak przeczytałem ten wpis i niżej komentarze anonima w tym samym miejscu, bez żadnej reakcji. Czyli tak jakby było przyzwolenie na "#!$%@? jesteś debilem" i "#!$%@? trollem". Przesyłanie sobie PW, tak jak pisałem wyżej, to tylko ich sprawa, nikt nie chce by to było moderowane, a wstawianie screenów jest słabe.

@MistrzuYoda: No, to fajnie że jest miły. Dostaje
@parachutes: Wiesz, anonim jest w tym nowy, więc jeszcze nie wszystko ogarnia - tę sytuację mu wytłumaczyłem, resztę tłumaczę na bieżąco. Po prostu na początku dajcie mu trochę luzu i nie stawiajcie do razu pod ścianą, jak coś zrobi nie tak - ja na początku też miałem problemy z ogarnięciem moderacji.
@parachutes: Wiesz co? To też jest trochę inacej jak się siedzi na żywo i to czyta. Jakbym teraz dostał garść powiadomień do takich rzeczy to też bym się wkurzył, a wtedy miałem trochę śmiechu jak patrzyłem na Jerzyka, a potem dostawałem taki komentarz do tego co się działo. oza tym muszę być dla niego milszy, bo postawił na Janowicza po tym jak napisałem, ze jest w zajebistej formie i bez problemu
@Shepard: Płacę za premium to wymagam! :D

@anonim1133: Proszę, reaguj jakoś jak się wyzywają od debili, nawet głupie ostrzeżenie. Obaj siedzimy tu ponad 5 lat i od zawsze tak było, że ostre polemiki, różnice w argumentacji - ok. Wyzywanie na poziomie podstawówki, wycieczki osobiste - nie. Okres poklepywania po plecach i gratulacji się skończył Shepard wysoko postawił poprzeczkę, przygotuj się na kolejne żółte kartki :D

@footix: A mówiłem, żebyś
@MasterSoundBlaster: Czytaj dokładniej :) Wyobraź sobie sytuację: piszę, że jesteś #!$%@? debilem blablabla #!$%@? trollem, w wątek włącza się moderator, jakby nigdy nic, zero reakcji. Wpis pozostał. Dopiero jak przyszedł stary wyga, zrobił porządek. Już trzeci raz nie będę tego tłumaczył. Idę w świat, bo trzeba też coś pożytecznego dzisiaj zrobić...

@footix: jak wyżej
@parachutes:

I w pierwszym linku, który wrzuciłem jest cała sytuacja.


Bez ani jednego słowa komentarza. Uważam po prostu, że byłoby fair w stosunku do anonima, gdyby ten wpis przyjął inną formę, a nie takie oskarżenie na początku. I chociaż wyjaśnienie przewinęło mi się w tej dyskusji to nie wszyscy mają czas żeby czytać 40 postów (sam nie przeczytałem wszystkiego tutaj, a co dopiero w tamtych linkach), więc uczciwie by było wytłumaczyć