Wpis z mikrobloga

#praca

#pracamanbase

#krakow

#wadowice

#warszawa

#wroclaw

Mirki kochane rekrutuję teraz na takie oto stanowisko:

Zadania:

organizacja eventów,

nawiązywanie kontaktów i współpraca z celebrytami,

współpraca z mediami; prasą , TV - prowadzenie negocjacji reklamowych,

organizowanie akcji promocyjnych w prasie, internecie,

organizowanie pokazów mody z udziałem produktów firmy,

współpraca z blogerami,

wyjazdy służbowe.

Wymagania:

doświadczenie w marketingu,

wykształcenie wyższe,

znajomośc języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie,

znajomośc świata mody, mediów i celebrytów,

kreatywnośc ( własne pomysły na działania zwiększające znajomość marki),

Oferujemy:

umowa na czas określony,

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.

Firma z Wadowic, praca wiąże się z częstym pobytem w Warszawie czy Krakowie
  • 20
  • Odpowiedz
Nie mogę ujawniać takich informacji na tym etapie.

@Splendor: znaczy płacicie grosze, ale chcecie zmusić kogoś do zmarnowania na rekrutację wystarczająco dużo czasu żeby olał pensję i i tak się zatrudnił? xD
  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss: Dokładnie tak :). Uczciwa firma płacąca godne pieniądze nie pozwoli sobie na takie cyrki z "atrakcyjne wynagrodzenie".

Ja teraz wyjdę na lewaka @Ginden, ale nie miałbym nic przeciwko regulacji nakazującej wstawianie stawki miesięcznej/godzinowej/tygodniowej jako OBOWIĄZEK za złamanie, którego płaciliby grube kary pieniężne.

Skończyłoby się marnotrawienie czasu bezrobotnych osób na dojeżdżanie oraz pieniędzy za bilety.

@Splendor: nie wstyd Ci rekrutować w taki sposób?
  • Odpowiedz
z góry wiadomo, że atrakcyjne wynagrodzenie jest tylko dla pracodawcy, bo dla pracownika jest ono żenujące zazwyczaj
  • Odpowiedz
@Splendor:

Teraz wiadomo dlaczego jest bezrobocie i Polacy pracują za minimalną krajową. Oni po prostu nie wierzą, że istnieje coś takiego, jak dobra praca w Polsce a nie zagranicą ;]
  • Odpowiedz
@Endrius: widać właśnie, ja przedstawiam stanowiska pracy średniego i wyższego szczebla - umysłowe. Powyższe stanowisko nazywa się Marketing Manager. Ludzie którzy narzekają na brak szczegółów na początku pracują w biedronce i pewnie i tak nie spełniają wymagań tej rekrutacji.
  • Odpowiedz
@Splendor: kurde, to napisz chociaż np. że nie mniej niż 2000, 3000, 5000 zł. wynagrodzenia nie podasz, widełek też nie, ale wiadomo, że jak ktoś ma zarabiać min. 5k to nie wyśle CV będąc po politologii
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: osoby które mają doświadczenie na podobnym stanowisku wiedzą ile mają zarabiać, chcecie tą informację tutaj żeby się zorientować ile kto zarabia.

Zainteresowane osoby, które spełniają warunki proszone są o kontakt priv. Inni niech czekają na inne oferty pracy które do nich pasują.
  • Odpowiedz