Wpis z mikrobloga

Do odważnych świat należy.


Po raz kolejny mogę przekonać się o tym na własnej skórze. Jeśli jesteś #!$%@?ą życiową, nie masz ochoty nic zmienić w swoim życiu, narzekasz, że zarabiasz 1800netto i mówisz, że Twoje życie jest bez perspektyw to znaczy, że nie robisz nic żeby to zmienić. Poznałem ostatnio kilka osób, które zaryzykowały, postawiły na cel, który chciały osiągnąć i pną się w górę, bo chce im się żyć lepiej. Ja też dołączyłem do nich, chociaż ciężko jest mi się przestawić mentalnie, mam wiele wzlotów i więcej upadków, ale wiem, że jeśli wykonam to zadanie dobrze i przyłożę się do tego, to opłaci mi się to. Nie dość, że nabiorę nowego doświadczenia to i dobrze zarobić można.

#oswadczenie #takjest #whocares
  • 22
  • Odpowiedz
@get_connected: z twojego opisu wynikało tylko jedno - MLM. Więc się nie dziw ;) No chyba, że zostałeś obwoźnym sprzedawcą garnków/pościeli/super-hiper-odkurzaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Majku_: @el_capitano_grande: takie slogany brzmią podobnie. Patrząc na to z innej perspektywy to taka jest prawda. Ponieważ duży odsetek ludzi narzeka, że mało zarabiają, nie mają satysfakcjonującej pracy. Ale jeśli spytasz się ich, co zrobili przez ostatnie 3 lata żeby to zmienić, to zapewne odpowiedzą, że nic. Więc jeśli nie zbudujesz drabiny to jak chcesz wejść na dach, jeśli innej drogi nie ma.
  • Odpowiedz
@get_connected: jasne, masz rację, że te slogany brzmią podobnie i przynajmniej w teorii coś znaczą. Tyle tylko, że MLM to tylko MLM - robienie ludziom wody z mózgu i wzbogacanie się na tych, którym wodę z mózgu się zrobiło. Tu nie ma uczciwej pracy - jest krętactwo i zarabianie na naiwności tych, którzy są pod Tobą.

Stawiam więc, że może otworzyłeś własną działalność ze sporym potencjałem? :)
  • Odpowiedz