Wpis z mikrobloga

#clo #vat #aliexpress #foxoffer #sj4000

Nałożyli komuś VAT lub inne opłaty na #sj4000 czy tylko mi przypadł ten "zaszczyt"?

Tracking:

Wysłanie przesyłki 2014-08-21 11:08 SINGAPORE SŘ2

Nadejście przesyłki 2014-08-26 08:21 WER Warszawa

Wysłanie przesyłki 2014-08-26 20:55 WER Warszawa

Nadejście przesyłki 2014-08-27 01:41 WER Zabrze

Zatrzymanie przez urząd celny 2014-08-27 08:24 WER Zabrze

Zatrzymanie przesyłki w cle 2014-08-27 12:21 WER Zabrze
  • 40
  • Odpowiedz
  • 0
@murarz13: a co u Ciebie sie dzieje? Dostałeś przesyłkę chociaz powinieneś zapłacić?

@insuline: miałem nadzieje ze uda sie uniknąć tych opłat no ale niestety... + dodatkowy czas oczekiwania
  • Odpowiedz
@snapp: No opisałem już wszystko wyżej. Kamerę mam w domu i do koperty jakieś pisma (widać w linku wyżej) były dołączone na 60 zł. Ale nit na poczcie kasy nie chciał.
  • Odpowiedz
@murarz13: aa ok, na telefonie nie widziałem, że był zawarty tam link. No to wygląda na to, że Ci się przyfarciło :D a jak wyglądała sprawa? Oglądałeś tracking? Dostałeś list od urzędu celnego w tej sprawie czy zwyczajnie Ci wysłali?
  • Odpowiedz
@snapp: identycznie, zatrzymana w sobotę, we wtorek przyszedł list, w ten też dzień wysłałem dokumenty mailem. Dzisiaj dzwoniłem, dowiedziałem się, że mają moją wiadomość ale nie doszli do niej bo maile są po kolei przeglądane. Powiedziała, coś że powinna być decyzja w piątek albo po weekendzie, także wtedy mogę dzwonić albo czekać cierpliwie. :)

a ja kupowałem sj4000 z wifi to cos ok 110$ z akcesoriami i bateriami płaciłem.
chopers - @snapp: identycznie, zatrzymana w sobotę, we wtorek przyszedł list, w ten t...

źródło: comment_EhDXPBzgSnbx6AArQGLHdUgVRbY9pUmJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@chopers: no widzę, że to samo. Zamiast z warszawy od razu rozsyłać to jeszcze do zabrza idzie to nie wiadomo po co ( ͡° ʖ̯ ͡°) jutro bd tam dzwonił od rana i ich pośpieszę trochę
  • Odpowiedz
@snapp daj znać, jak coś załatwisz. z ciekawości poczytam.

ps. u mnie zawsze idą przez Zabrze, ale pierwszy raz coś zamawiałem na taką kwotę, pierwszy raz z foxoffer i pierwszy raz zatrzymana - aczkolwiek spodziewałem się opłat.
  • Odpowiedz
@snapp 14 sierpnia , chciałem ogólnie kupić z foxoffer'a jakąś sj4000 a akurat było napisane, że ma pojawić się na następny dzień, więc poczekałem i chyba dało radę załapać się jeszcze na ten pierwszy rzut.
  • Odpowiedz
@snapp dzwoniłem przed chwilą, powiedzieli, że odebrali dokumenty z maila 27.08, zazwyczaj po odebraniu trwa to 3-5 dni więc raczej nie dziś, a w przyszłym tygodniu mam się spodziewać informacji. i sprawdzać na trackingu kiedy się zmieni.
  • Odpowiedz
@chopers: też dziś dzwoniłem i mi też powiedzieli, że odebrali dokumenty. Ale żebym dzwonił w poniedziałek ile dokładnie opłaty wyniosą
  • Odpowiedz