Wpis z mikrobloga

@PanCopywriter_pl: wybitne gówno, do tego co do zasady nieuleczalne - jest ponoć tylko jedna klinika w Pradze, gdzie bez problemu wykonują tzw. FoV = floaters only vitrectomy, czyli witrektomię (usunięcie ciała szklistego) z powodu mętów.
@Dutch: W Polsce też można to usunąć. Proponował mi lekarz jakiś zabieg laserowy żeby się tego pozbyć. Szczegółów już nie pamiętam.

@PanCopywriter_pl: Mi co jakiś czas robi się jeszcze taki ślep obszar w polu widzenia. Nie mogę wtedy nic czytać. Na to znajdź mi nazwę ;<
@PanCopywriter_pl: Mam męty ciała szklistego w lewym oku, nauka spawania...

#coolstory Tata kupił spawarkę żeby nie wołać jakiegoś "fachowca" ze spawarką do byle czego, jako że sam nie umie spawać kazał mi się uczyć, to się uczyłem aż oczy naświetliłem (2 noce zasnąć nie mogłem). Za jakiś czas w słoneczne dni zaczęły mi latać te męty przed oczami, nie wiedziałem o co chodzi więc poszedłem do okulisty. Wizyta jak wizyta tłumaczę
@PanCopywriter_pl: !!!!!!

Jak byłem młodszy spytałem się ojca dlaczego jak patrzę na dowolną powierzchnię to nie widze idealnej powierzchni, tylko taki jakby szum. Na codzień ten szum jest usuwany w cień przez naszą podświadomość ale jak się człowiek skoncentruje...
@PanCopywriter_pl: Po co uświadamiać? Mnie zaczęły dręczyć właśnie po tym jak zostałem uświadomiony... NIgdy wcześniej nie zwracałem na nie szczególnej uwagi. Szczerze mówiąc nie warto iść do lekarza. Strata czasu i pieniędzy, a na konkretną pomoc nie ma co liczyć.
@PanCopywriter_pl: Co do mętów to mi takie latają jak spojrzę na światło i wtedy po całym wzroku. Ale ogólnie to nie jestem w stanie stwierdzić\ czy je mam. Nie przypominam sobie.

A to o czym ja mówiłem https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Anieg_optyczny . Tata powiedział mi po prostu że wzrok jest niedoskonały i tyle. Ja też do tej pory myślałem że wzrok ludzki jest po prostu niedoskonały i nie można widzieć idealnie, wiesz tak bez