Wpis z mikrobloga

Przyszedł fotel AKRacing.

pudełko ciężkie i nieporęczne, trudno było go wnieść. W montażu dość prosty, ale były momenty gdy zastanawiałem się czy to tak ma być.

Sam fotel dobrej jakości ale plastikowe osłonki śrub trochę szajs. Na razie eksperymentuje z ustawieniem fotela i poduszek, no i muszę wyczaić do czego służą 2 wihajstry;d

#akracing wołam #leagueoflegends #dota2 #csgo może będą maniaki zainteresowane.
ktoosiu - Przyszedł fotel AKRacing. 

pudełko ciężkie i nieporęczne, trudno było go w...

źródło: comment_0pRVaeTVRu3sMMuKUtNvB8R1fcdZEDBE.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@ktoosiu: wygodnie się siedzi?

Plecy i dupa oddycha?

Można parę godzin na nim siedzieć i się nie denerwować?

Nie lepiej było dołożyć trochę i kupić jakiś ogarnięty z siatki żeby lepsza cyrkulacja powietrza była?
  • Odpowiedz
@ktoosiu: Ja mam DXracera od ponad roku i praktycznie nic się nie stało z wyjątkiem podłokietników, które przypadkowo przygniotłem biurkiem i się lekko odkształicły. Ile dałeś za tego AK?
  • Odpowiedz
@Caishen: Wygodnie, ale muszę jeszcze ustawić pod siebie dokładnie. Co do oddychania nie wiem, mam go od paru minut, z tego co słyszałem ludzie mówią, że bezproblemowo można na nim siedzieć po 8 godzin czy dłużej. Nie chciałem z siatki.

@Fristo: 999 fotel (ponoć przecena z 1200) + 40 wysyłka -rabat 5% = 989 w sumie

@kwmaster: jaki model dxracera masz?
  • Odpowiedz
@ktoosiu: dlaczego nie chciałeś siatki?

Dlaczego tez z tej firmy a nie innej podobnej?

Zawołaj mnie jak możesz gdy przetestujesz siedzenie parę godzin na nim :-)
  • Odpowiedz
@Caishen: Nie miałem doświadczenia wcześniej siatką i nie wiem czy by mi to spasowało.

Miałem kupić dxracer, ale model który chciałem kupić był akurat niedostępny, a akracing miało odpowiedni, do tego wyszedł trochę taniej. Patrzyłem jeszcze na maxnomic ale są droższe i chyba ciężko dostępne w polsce. innych firm nie znam. Póki co muszę go do siebie dostosować, cały czas testuje różne ustawienia wysokości, kąta oparcia, poduszek etc.
  • Odpowiedz