Wpis z mikrobloga

W odniesieniu do historii dziewczyny którą wprowadziłem w świat obcowania płciowego:

Jest zdrowo p------a. Zadzwoniła do mnie z żalem mówiąc, że moja Żona jest jakaś dziwna, że totalnie nie rozumie jej intencji i żebym wyjaśnił jej, że ona nic złego nie robi. Gdy powiedział jej wprost, żeby się jebnęła w tą głupią łepetynę stwierdziła, że chyba do swojej Żony pasuje, bo jestem tak samo głupi jak ona. Wczoraj cały dzień był spokój, a ta znów do mnie pisze. Nosz k---a. Dajcie instrukcje jak zablokować numer na androidzie.

#coolstory
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichaS_LwK: Tak, nie mogą. Nawet mając chłopaka / dziewczynę nie mogą. Masz żonę to się odpieprzasz od innych kobiet raz na zawsze. Masz męża to się odpieprzasz od innych facetów na zawsze. Co to za pierdzielenie "to tylko znajomy / to tylko przyjaciel"? Niestety wasza psychologia nawet jasno mówi:

- Człowiek który nawiązuje nową interesującą go relację poświęca mniej czasu na pozostałe relacje.

- Człowiek który jest nieszczęśliwy w obecnej relacji rozpoczyna poszukiwanie nowych
  • Odpowiedz
@gadanie: Ty tak serio? bo jeśli nie to polecam zakon - związki z normalnymi ludźmi nie są dla Ciebie, bo zniszczysz im życie. Nawet nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, po prostu jesteś p----------y ze swoimi poglądami.
  • Odpowiedz
@gadanie: Rozbawiłeś mnie:)

Zepsułeś tej kobiecie życie pozwalajac sobie na rżnięcie jej mimo tego że nie miałeś zamiaru się z nią żenić.


Jako nastolatek nie miałem zamiaru tego robić- przyznaję się:) Ale żeby od razu mówić o rujnowaniu życia? Przecież to tylko kawałek błony między nogami, a nie noga czy ręka. Cała reszta jest w głowie, a za ewentualne choroby psychiczne nie mogę brać
  • Odpowiedz
@gadanie: Mam nadzieję że trollujesz. Mam dziewczynę i spoko koleżanek. Żadnej z tych koleżanek nie traktuję inaczej niż kumpli. Kontakty z ludźmi o innej płci nie opierają się tylko i wyłącznie na prostym: chcę z nią/nim być i uprawiać s--s.
  • Odpowiedz
@domofon: A co Ci dzisiaj pisała? ;>

@gadanie:

ozmawiasz z kobietą która nie należy do ciebie = zbierasz zęby z chodnika.


To nie mógłbyś nigdy nie rozmawiać z żadną kobietą, bo wbrew woim prymitywnym teoriom kobieta nie jest rzeczą i nie należy do nikogo.
  • Odpowiedz
Kiedyś czasy były lepsze, kler nie chodził do domów rozpusty, rycerze mieli swoje ideały i wcale nie gwałcili pierwszej lepszej dziewki stajennej, którą spotkali na swojej drodze, żony nie zdradzały mężów, kiedy tamci wyjeżdżali na krucjaty, królowie byli wierni swoim żonom....

a nie, zaraz
  • Odpowiedz
@gadanie: a Islam przypadkiem nie zakłada, że można mieć więcej niż 1 żonę? Jak wtedy wytłumaczysz uwagę, jaką odbiera pierwszej żonie wobec drugiej?

no i tak na marginesie, wydaje mi się, że kobiety w krajach Islamskich nie mają różowiej niż my :)
  • Odpowiedz