Wpis z mikrobloga

W odniesieniu do historii dziewczyny którą wprowadziłem w świat obcowania płciowego:

Jest zdrowo p------a. Zadzwoniła do mnie z żalem mówiąc, że moja Żona jest jakaś dziwna, że totalnie nie rozumie jej intencji i żebym wyjaśnił jej, że ona nic złego nie robi. Gdy powiedział jej wprost, żeby się jebnęła w tą głupią łepetynę stwierdziła, że chyba do swojej Żony pasuje, bo jestem tak samo głupi jak ona. Wczoraj cały dzień był spokój, a ta znów do mnie pisze. Nosz k---a. Dajcie instrukcje jak zablokować numer na androidzie.

#coolstory
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bas91: No, i o to co chodzi. I się trzymaj swojego podejścia - jeśli dla Ciebie sprawdza. Jeśli uważasz, że się nie sprawdza - zmień je i spróbuj czegoś innego. :)
  • Odpowiedz
@Bas91: A tam, ja uważam że jednak przesadzasz ;) Ja pierwszą randkę miałem w wieku 23 lat, a pierwszą dziewczynę w wieku 24 lat (czyli teraz). Będziesz chciał, to coś się w tym kierunku zmieni. BTW. To nie dziewczyny mają do Ciebie dzwonić, tylko Ty do nich :)
  • Odpowiedz
@Bas91: A próbowałeś kiedyś zadzwonić do którejś? Pogadać, zapytać co słychać, zapytać o jej pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu (np. prezent), itd.

Moja odpowiedź dotyczyła raczej tego, że kobiety nie dzwonią do facetów z inicjatywą tylko oczekują tego właśnie od nas. Do mnie też panny nie dzwonią i jakoś nie płaczę z tego powodu, bo to dla mnie nie jest wyznacznik zainteresowania.
  • Odpowiedz