Wpis z mikrobloga

@Python:

Arctic Z2 Black

Bardzo sobie chwalę. Dobra jakość wykonania. Stabilne. A z monitorami można zrobić praktycznie wszytko w każdą stronę. Do tego HUB USB w stopce jest bardzo zmyślny. Spokojnie mogę polecić.
  • Odpowiedz
@Python:

I jeszcze jedno:

Pamiętaj o jednym. Jak już raz w życiu zaczniesz pracę na dwóch monitorach to po jakimś czasie już nie będzie powrotu. Po prostu nie będziesz mógł sobie wyobrazić pracy na
  • Odpowiedz
@lordgargu: Pracowałem dużo na laptop+monitor. Później zakupiłem 24" monitor i PC ale od tamtej pory moje życie nie jest kompletne... dlatego zaraz po tym jak znalazłem prace to juz planuje nad drugim 24" i jakimś fajnym sposobie montażu. Ogromnie cieszyło by mnie to gdybym mógl jeden obrócic o 90 stopni. Niestety monitory z pivotem (tak sie nazywa ta funkcja zdaje się?) są nieproporcjonalnie droższe. No i tak własnie od wczoraj
  • Odpowiedz
@lordgargu: Twój ma większe dopuszczalne obciązenie... a niestety mój leciwy już monitor waży 5.3 KG około ;/

U producenta takie cudo kosztuje 330 zł przeliczając przy dzisiejszym kursie Euro. Wiec to ok ~100 zł róznicy chyba że nie wiem gdzie szukac.
  • Odpowiedz