Wpis z mikrobloga

@keyah: Ja pierdziele,ale ciary mam przy oglądaniu tego skrótu.Mimo,że nadal kocham futbol,to jednak mecze za czasów dominacji w lidze mistrzów Liverpoolu i Milanu były inne,bardziej fascynujące.
  • Odpowiedz
@bossiscoming: Jesteś kibicem której z tych drużyn? Dla mnie jako kibica LFC, niestety od jakiegoś czasu mecze w LM nie są emocjonujące. Na szczęście w tym sezonie się to zmieni :)
  • Odpowiedz
@keyah: Najlepszy ? Nie. W najlepszym wypadku to najlepszy scenariusz i najlepszy dramat.

Natomiast pod względem typowo sportowym to był mecz taki sobie. Liverpool przez większą część meczu grał niezłą kichę i dość dramatycznie się bronił, a Milan na drugą połowę wyszedł nieskoncentrowany, a potem trochę zszokowany przebiegiem wydarzeń.

Czechy - Holandia z Euro w Portugalii, dwumecz Realu z Manchesterem w LM 2 sezony wcześniej, ostatnie Gran Derbi i pewnie
  • Odpowiedz
@rooger: Właśnie o tę dramaturgię i poziom emocji mi chodzi. Zwłasza, że jestem kibicem LFC, a wiadomo, że jak się mocno komuś kibicuje, to zdecydowanie bardziej się przeżywa takie spotkanie aniżeli inne o wyższym poziomie czysto sportowym jeśli los obu drużyn jest ci obojętny.
  • Odpowiedz
@keyah: Mnie neutralnego kibica również to spotkanie zaangażowało, ale tak na chłodno, bez urazy oczywiście, uważam, że to był personalnie najsłabszy zwycięzca Ligi Mistrzów w XXI wieku. Paradoksalnie, to Liverpool, który grał w finale dwa lata później był dużo mocniejszy. A jednak przegrał. Życie bywa przewrotne.
  • Odpowiedz
@keyah: Niemal wszędzie w necie widzę komentarz Szpakowskiego z tego finału, ale to duet Borek&Kołtoń zrobił wtedy najlepsze show. Na pewno swoje dodał udział Polaka w meczu, takiego zaangażowania długoby szukać. :) Do dzisiaj pamiętam komentarze Borka po trzeciej bramce Liverpoolu czy karnych ("Dudek - gibki niczym kot na linii bramkowej"). Legendarny mecz z legendarnym komentarzem.
  • Odpowiedz
@keyah: hujowy jest ten filmik z tym podkładem muzycznym. Najlepszy był z angielskim komentarzem. Co sie tam podniecali motzno. Znalazł ktoś ta wersje?
  • Odpowiedz
@keyah: Pamiętam ten finał jak by był miesiąc temu, zobaczcie w jakich koszulkach grali wtedy... nie to co teraz wyżelowane pedały z ogolonymi nogami i obcisłymi koszulkami
  • Odpowiedz