Wpis z mikrobloga

Beka z tych, którzy jadą po Wardędze.

Poświęcacie swój czas, inaczej - marnujecie go, bo każda sekunda jest niepowtarzalna, na to, aby podbić swoje ego i obśmiać. Prawda jest taka: jakikolwiek by nie był i jakakolwiek by nie była Wasza opinia na jego temat, to jego wyczyny widziały MILIONY ludzi, a sobie zadajcie pytanie czy zna Was więcej niż tysiąc osób, dziesięć tysięcy...

Tylko tyle chciałem powiedzieć, więcej czasu nie chcę na to przeznaczać. Pozdrawiam! :)

#wardegacwel #niepopularnaopinia #motywacja #oswiadczenie
  • 25
@lukaszlew77: @Feniks: Koledzy, a dla Was Andrzej Grabowski = Ferdek, nie? =D

Tak się składa, że rozmawiałem osobiście i z Sylwestrem Wardęgą i z chłopakami z #!$%@? i z Dodą i z wieloma innymi osobami i... a z resztą, i tak będziecie wiedzieć swoje. Miłego wieczoru!
@D3lt4: Mógłbyś nawet i z prezydentem mirko rozmawiać, zupełnie mnie to nie interesuje. Jeżeli dla kogoś wyznacznikiem wartości jest popularność zdobyta poprzez robienie z siebie debila to nic tylko pogratulować.

Dla mnie sama chęć kreowania się na debila w internecie świadczy o totalnym zidioceniu osoby, która to robi. Prędzej czy później ktoś mu spuści #!$%@?.

@beer_man: Ironią jest niby to co on robi? Proszę cię.
@SzlachcicPolny: Doskonale wiem, że są to tacy sami jak inni i dosłownie napisałeś moje słowa[to, co ja mam w zwyczaju powtarzać], ale nie zmienia to faktu, że przyjmują jakąś rolę. Za przykład podam Małgorzatę Kożuchowską - w Rodzinka.pl całuje się z Karolakiem, ale jakbyś coś więcej się o niej dowiedział, pogadał itd., zobaczyłbyś, że to świetna osoba i zupełnie inna niż ta rola.

Ale dobra, ja tak tylko wpadłem tutaj na
@D3lt4: Ale masz argumenty, człowieku. Może przeczytaj sobie jeszcze raz to co tu napisałeś.

Chodzi o to, że jest inna na co dzień, inna przed kamerą.


Coś mi się zdaje, że SA jest taki sam w filmikach jak i na co dzień.
@Boxtick: Na podstawie czego tak wnioskujesz?

Ja rozmawiałem osobiście, na spokojnie siedząc sam na sam.

@lukaszlew77: Ok, a co w swoim życiu osiągnąłeś, bo mnie #!$%@?ą ludzie, którzy hejtują innych, a sami nic nie osiągnęli. Mniejsza o dyskusję, że fakt, iż zna go dużo osób - nic nie znaczy. Tak po prostu, co osiągnałęś w swoim życiu? I tacy ludzie dla mnie są #!$%@?. Jesteś #!$%@??
@SzlachcicPolny: No i zgodnie z prawem powinien dostać mandaty itd., ale to nadal nie są powody, żeby go nazwać #!$%@? imho. Mi, w większości jego filmików mało co się podoba, ale chodzi mi o Wasze podejście. Myślę, że już każdy z nas powiedział swoje i EOT. :)