Wpis z mikrobloga

Ludzie zrobią wszystko dla #atencja xD Ale wrzucanie zdjęć swoich akcesoriów erotycznych na profil, gdzie się ma też swoje #pokazmorde i w sumie nie trudno kogoś takiego znaleźć na fejsie to lekka przesada. @suckuba nie boisz się, że kiedyś będziesz mieć z tego powodu nieprzyjemności? Że będziesz nie wiem, starać się o pracę i sprawdzając Cię znajdą to zdjęcie? Albo, że kiedyś Twoje dzieci to znajdą i żenadną motzno? #logikarozowychpaskow
  • 99
Założę się, że w życiu koleżankom z pracy/szkoły/cokolwiek by tego nie pokazała, a w internecie to od razu, bo to "tak anonimowo". Tyle, że w necie wszystko zostaje i potem dziewczyny znajdują swoje nagie fotki na roksach bo wredne koleżanki/wredny ex zrobił "żarcik".


@ziemniaczana_krolewna: dlatego ja mam kolegow...
@ziemniaczana_krolewna: jak bedzie w spoleczenstiwe tyle #!$%@? osob jak ty ktore robie duze oczy na zabawki erotyczne to faktycznie moze miec z tym nieprzyjemnosci.

Jeez, Polska to naprawde zadupie, na reddicie to naprawde nie jest problem porozmawiac na jakis temat tabu a rozowypasek ktory wrzuca swoje obrazki z cyckami czy pierogiem (co na redditgonewild naprawde nie jestem niczym niezwyklym) nie ma zadnej dramy.

Ale ooo #!$%@? tutaj ktos wrzuca zdjecia swoich
@Kalom: nie, po prostu nie musimy być koniecznie pełni entuzjazmu dla takiego ekshibicjonizmu (nie mówię tu o zatyczkach z futrem). Najlepiej byłoby takie zagrywki lekko skrytykować lub pominąć milczeniem, ale na wykopie o to trudno.
@Kalom: wolnościowość jest spoko, zabawki erotyczne też są spoko, ale to jest mimo wszystko prywatna sprawa. Już raz napisałam, nie mam bólu dupy na niczyje upodobania erotycznie tylko na ten cały internetowy ekshibicjonizm i poczucie, że jesteśmy tacy anonimowi i wszystko nam wolno. Gdyby laska miała pokazać te gadżety znajomym, albo wrzucić na fejsa, obstawiam (chociaż ofc mogę się mylić), że by tego nie zrobiła, bo już by nie była "anonimowa".
@ziemniaczana_krolewna: wypok a facebook to dwie rozne rzeczy, zrowywanie tego co sie robi na tym i na tym to glupota, na wypoku mozna dostac jaka atencje wsrod randomowy ludzi co moze i glupio brzmi ale podbudowuje w jakis sposob, kazdy czlowiek w jakims stopniu chce byc /znany/. I wiesz, to na reddicie wychodzi, jakis pasek wrzuca swoje cycki, inni uzytkownicy normalnie pokomentuja i jest fajnie, bez wyzywania od dziwek czy innych.