Wpis z mikrobloga

@Captaii: Ja nie wytrzymałem dziś włączam bitwe t8 nie dość,że debile to jeszcze malinówka i 3 arty nic tylko zaszyć sie t32 koło nich i korzystać z uroków kampy.Miałem zamiar zatłuc jednego debila dla przykładu,ale odwagi mi ledwo starczyło na wyzwiska i strzał w gąsienice.Może i lepiej bom po kielichu nie miły jest dla kilkajacych debili.
@Stragan: Pewnie reszty wina bo boją sie wyłapać od czerwonego klikacza za 1k hp.

Gdyby nie ten spieprzony rodzaj pojazdów ta gra była by prawie normalna.Własnie dlatego uważam,iż do grania tym gównem wymagany jest wn8 na poziomie 200 nic wiecej.
@Eau-Rouge: często to robię i polecam. A jak spotykam klikacza mającego 50% wszystkich bitew na artach to w ogóle ignor list i tylko czekam aż taki trafi do mojej drużyny. I od razu lufa pod lufę.

Ważne też żeby potem zrobić hejt na czacie

"WTF arty OMG arty WOW worst arty ever Why you killed yourself arty? The noob in arty just killed himself pls all report arty it is a
"WTF arty OMG arty WOW worst arty ever Why you killed yourself arty? The noob in arty just killed himself pls all report arty it is a bot he shot himself lol total noob" jeszcze pare osob go zareportuje i ma bana :P


@w_szafa: