Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie bo nie wyrobię. Czy ja dobrze widzę? Tomb Ridera wciskają za 250 zł a konsolowi wieśniacy z wioski obok cieszą się że mogą go kupić za 170 zł?

Na Steamie ta gra była za 5 euro. Nie dość że peasanty grają w rozdzielczości niższej niż nowe telefony a 30 fps wyapla im mózgi to jeszcze płacą za tą grę 10x tyle co PCtowcy (masterrace).

Tą sytuację najlepiej podsumuje gif:

http://fat.gfycat.com/FaroffUnsteadyChanticleer.gif

#pcmasterrace #gry #ps4 #xboxone #consolepeasants #podludzie #heheszki
Morgoth143 - Trzymajcie mnie bo nie wyrobię. Czy ja dobrze widzę? Tomb Ridera wciskaj...

źródło: comment_06OCV71mSxgyyOjV9Yx339VujxMJloZL.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krolowiec: o, wymieniłeś trzy tytuły, które wyszły na konsole, a nie na PC, brawo! (w tym jedną, która niedługo wyjdzie)

To teraz mi powiedz, ile na to wspaniałe PS4/X1 kosztują:

- wszystkie gry RTS/MOBA, ogólnie
  • Odpowiedz
  • 0
Brakuje mi w tym wpisie słynnej rozdzielczości 4k no dalej pecetowcy, nikt się jeszcze nie pochwalił? Ale zdjęcie z monitorem od razu poproszę.
  • Odpowiedz
@pedros92: Ja tak jak pisałem mam ps3, na psstore kosztuje 31 pln więc bolu nie mam. do tego była na plusie w maju więc dawno już przeszedłem. Ból mogą miec ci z ps4 ale na ps3 gry się robią tanie jak na PC
  • Odpowiedz
@Pzanty:

Bo PC to nie zabawka


Te masterrejsowe sety z potrójnym sli gtx780 i najnowszymi i5-kami to jak najbardziej zabawki bo zostały kupione by się nimi
  • Odpowiedz
@czesu: Niekoniecznie. Ja zastanawiałem się nad ps3, po czym kupiłem nowy zasilacz i kartę razem z 400 zł i mam wszystko czego chciałem od konsoli w lepszej jakości i na dodatek gry są znacznie tańsze.
  • Odpowiedz
wszystko czego chciałem od konsoli


@Pzanty: To czego ty chciałeś od konsoli jeśli nie exclusivów i kanapowego multi? Bo tego na piecu nie uświadczych (i nie zaczynaj mi tu z kanapowym multi na PC bo to tryhardowanie w najczystszej postaci).

nowy zasilacz i kartę razem z 400 zł


Tiaaaa
  • Odpowiedz
@czesu: Tak. Weź pod uwagę, że modele o większej wydajności niż te konsolowe poprzedniej generacji nie są zbyt drogie dziś. Oczywiście gracze bluzgają na nie, ale są wystarczające do wielu produkcji sprzed 2013 roku na wysokich ustawieniach z bajerami. PS 3 jest droższe niż powinno obecnie, dlatego, że odrabia straty wytworzone przy sprzedaży pierwszych modeli. Dopiero od niedawna konsola zarabia na siebie (drogie gry to druga sprawa). Tej sytuacji nie
  • Odpowiedz
Mają sraczke że kupujesz peceta za 2500zł


@KYK_: właśnie najzabawniejsze jest to, że póki co w większości czytam zakompleksionych nerdów wychwalających swoje komputery, a nie konsolowców, którzy mają ból dupy. Nie widziałem żeby na przykład przy tagu #ps3 ludzie śmiali się z pctów czy coś. A wystarczy wejść w tag #pcmasterrace żeby zobaczyć smutnych ludzi masturbujących się pod swoje sprzęty.
  • Odpowiedz