Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie bo nie wyrobię. Czy ja dobrze widzę? Tomb Ridera wciskają za 250 zł a konsolowi wieśniacy z wioski obok cieszą się że mogą go kupić za 170 zł?

Na Steamie ta gra była za 5 euro. Nie dość że peasanty grają w rozdzielczości niższej niż nowe telefony a 30 fps wyapla im mózgi to jeszcze płacą za tą grę 10x tyle co PCtowcy (masterrace).

Tą sytuację najlepiej podsumuje gif:

http://fat.gfycat.com/FaroffUnsteadyChanticleer.gif

#pcmasterrace #gry #ps4 #xboxone #consolepeasants #podludzie #heheszki
Morgoth143 - Trzymajcie mnie bo nie wyrobię. Czy ja dobrze widzę? Tomb Ridera wciskaj...

źródło: comment_06OCV71mSxgyyOjV9Yx339VujxMJloZL.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 43
@fstab: nie ta sama, ale to taki szczegół, kto by się przejmował, pcmaster pcmaster, smutno niektórzy mają, że muszą się podbudowywac jakimiś wojnami przeciw konsolom
  • Odpowiedz
@Tukan29:

Na potrzeby konsol nowej generacji Lara Craft doczekała się poważnego liftingu. Cała jej głowa została przemodelowana w wyższej rozdzielczości, włosy zyskały własną fizykę dzięki technologii TressFX 2.0, a skóra bohaterki otrzymała realistyczne oświetlenie za sprawą tajemniczo brzmiącego rozproszenia podpowierzchniowego. A przecież nowa Lara to tylko początek całościowych poprawek graficznych obecnych w Definitive Edition. Nextgenowy Tomb Raider może pochwalić się również bardziej wiarygodnym zachowaniem roślinności oraz ruchomych elementów ekwipunku panny
  • Odpowiedz
@plnk: ale po co ty mi to mówisz xD wiem czym się różnią te wersje, sam bym nie dał za to złotówki, ale jeżeli kogoś z konsolą na to stać, to co mi to przeszkadza?
  • Odpowiedz
@Tukan29: nie no, jasne, że jak kogoś stać, to niech kupuje. Mimo wszystko IMO powinna być opcja upgrade jak to było np. z AC4, gdzie dopłacało się jakieś niewielkie pieniądze i miało grę na nowszą platformę. Tutaj to wydawanie praktycznie tego samego drugi raz. Jestem ciekaw wyników sprzedaży, tj. czy posiadacze wersji na PS3/X360 dadzą się wydymać w dupala.
  • Odpowiedz
Do tego uważam, że ta nowa Lara jest brzydsza od starszej, a gra to ładny i kolorowy samograj do rzucenia w kąt po skończeniu. ;)

@jarbi: Steam ma u nas ceny europejskie. :E W Rosji to sobie balują. ;]
  • Odpowiedz
@plnk: wiesz, nie wszyscy posiadacze next genów grali w poprzednią wersję, nie wszyscy mieli w ogóle starsze konsole. #!$%@? trochę ze zamiast tworzyć nowe gry, oni retuszują stare, ale jeżeli jest na to popyt, to mi nic do tego.
  • Odpowiedz
@Tukan29: też tak myślę, z drugiej strony nie sądzę, żeby było ich aż tyle, żeby byli głównym targetem. No ale ja mam o branży nienajlepsze zdanie (wyłudzacze i krętacze), więc patrzę na to zwykle najpierw od tej strony.
  • Odpowiedz
@Morgoth143: ktoś tu chyba ma jakieś kompleksy.. nigdy nie miałem konsoli oprócz podróby pegasusa, ale wyczuwam u Ciebie jakiś dziwny ból dupy. Co Cie interesuje ile wydają i w co grają konsolowcy?
  • Odpowiedz
@Morgoth143: To są właśnie konsolowi debile. Mają sraczke że kupujesz peceta za 2500zł a sami dadzą za konsole tylko 1500zł. Ale co z tego jak gry mają 3 razy droższe przez co wtopią jeszcze więcej kasy niż użytkownik PC który pyka w gierki w o wiele lepszej jakości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz