Wpis z mikrobloga

Mirki, co przeczytać następne? Przeczytałem i podobało mi się:

- saga o Wiedźminie

- Pieśń Lodu i Ognia i opowiadania o Dunku i Jaju

- Gra Endera

- 1984

- saga o Harrym Potterze (jak byłem młodszy)

- Hobbit (w drugiej klasie podstawówki, później podszedłem do Władcy Pierścieni, ale nie dotrwałem do końca)

- Trylogia Czarnego Maga (takie 7/10)

- Igrzyska Śmierci, 3 tomy (im dalej tym słabiej)

- Lot nad kukułczym gniazdem

- Droga

#ksiazki #fantastyka #fantasy #scifi
  • 51
Igrzyska Śmierci, 3 tomy (im dalej tym słabiej)


@haussbrandt: może Niezgodną? Czyta się równie szybko i łatwo. Co prawda książka dla nastolatków, ale na wakacje w sam raz.

Z innej beczki: teraz czytam Zapisane w kościach (Simon Beckett) i naprawdę mi się podoba, mega wciągająca fabuła i narracja, fajny styl, ogólnie polecam. Aż ciężko uwierzyć, że da się ją wyrwać w biedronce za 9,99 zł :)
@haussbrandt: Cała seria książek Jo Nesbo, taki barzdiej kryminal policyjny ale koleś jest niesamowity, czytając to masz wrażenie jak byś oglądał zajebisty serial a nie film jak bywa z większością książek
@haussbrandt: też polecam Jo Nesbo, w zasadzie wszystkie książki. Serię z Harrym Hole najlepiej czytać od początku. No i całą sagę Millennium, mnie wciągnęła niesamowicie. Tylko koniecznie od początku!
@haussbrandt:

1. Opowieści z meekhańskiego pogranicza polskiego autora.

Książka ma niezły rozmach, coś jak połączenie Achai (tylko dla bardziej wymagającego czytelnika), oraz Pana Lodowego Ogrodu.

2. Szubienicznik- najlepsza książka (po Ogniem i Mieczem :), osadzona w Rzeczypospolitej Szlacheckiej, taki trochę kryminał.