Wpis z mikrobloga

Jestem właśnie po pierwszym treningu pompek, powtórzenia są z polskiej strony. Zrobiłem całe 5 serii, 17, 19, 15, 15 i dla minimum 20 udało mi się zrobić 22. Było to całkiem wymagające z powodu minutowej przerwy, która mogłaby być dłuższa ale najważniejsze, że dałem radę. Najtrudniejsze były jak można się domyślić 2 ostatnie serie, a moje wrażenia to głównie mocne odczucie mięsni rąk po wszystkim. Chciałbym zaznaczyć, że zrobiłem jeszcze jedną krótką przerwe trwającą kilka sekund na wyprostowanych rękach przy 18 powtórzeniu ostatniej serii. W tym momencie trochę obawiam się jutrzejszego 8 seriowego dnia i przerw 45 sekundowych ale dam z siebie wszystko.

Odnośnie brzucha to skończyłem drugi dzień a6w, analogicznie do pierwszego dnia nie było żadnego oporu. Poszło sprawnie, jedynie lekko czuć mięsnie. Myślę, że przez pierwsze tygodnie z brzuchem nie będzie żadnych problemów. Niestety w tym momencie pozostaje niedosyt, że jest za łatwo ale poczekam cierpliwie i nie będę przeskakiwał.

#100pompek #100pushups #a6w #tylesiezmeczyc #blondyncwiczy
  • 4
@radudzik: Wychodzę z takiego założenia, że robię dzień przerwy kiedy tego dnia, którego mam ćwiczyć czuję mięsnie. Jeśli nie to ćwiczę, jeśli będę czuł 2 dni to będą 2 dni odpoczynku, a jak czegoś nie dam rady zrobić do końca to powtarzam do skutku następnego dnia, ewentualnie dodaję odpoczynek.