Wpis z mikrobloga

Dalej w poszukiwaniu gdzie można zjeść trawę w Sopocie. Avocado - zjecie tu tylko raz bo na więcej was nie będzie stać ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak poważnie to miła obsługa, fajne miejsce, klienci trochę z kijem w dupie i podejrzewam że to miejsce właśnie dla takich ludzi (nie dla mirkowych śmieszków). Szefowa po wszystkim podchodzi, pyta jak smakowało i czy są jakieś wąty. Jak powiedziałem do kelnerki że chcę coś wegańskiego to owa szefowa podbiła i wytrajkotała wszystko co możliwe z trawopochodnych ;P Padło na tofu, sushi bez krewetek i ryż z sezamem. Żarcie jak na tą cenę trochę mnie zawiodło. Niby wszystko dobre ale bez szału. Tofu (w dodatku nie wędzone tylko zwykłe) polane dużą ilością sosu sojowego, ryż i marchewy zawinięte w papier - to mogę sobie w domu sam zrobić w 20minut ;P Smak 6/10 ale tu akurat pewnie zależy od osoby. Żona chociaż nie jest vegan powiedziała że tofu było epickie. Dla mnie takie sobie ;)

Jutro wybijam do La Crema Cafe i Green Way Bar.

#polakicebulaki #avocado #sopot #weganizm #wegetarianizm #weganskisopot #jedzenie #jedzzwykopem
f.....a - Dalej w poszukiwaniu gdzie można zjeść trawę w Sopocie. Avocado - zjecie tu...

źródło: comment_mGWawfYBGZHryOaGWnj94cO4wkiVyPPt.jpg

Pobierz
  • 9
@TripleSec: a sorry. Przeczytałem ''nałóż sobie mięsa'' i myślałem że to heheszki. W takim razie dodaje do listy, mam tu tydzień czasu więc zdążę oblecieć wszystko ;) dzięki.

P.S. Jak do tej pory największe wrażenie w Sopocie robi na mnie uprzejmość i otwartość ludzi. Jestem w szoku :3
@fernando-zdrajca: https://www.google.pl/maps/@54.443407,18.57034,3a,75y,248.16h,88.51t/data=!3m4!1e1!3m2!1sDB2gdE9WtvqfmMbUEnBzFw!2e0?hl=pl

proszę, to jest to miejsce gdzie była pizzeria Pepe

słowem wstępu - nie spodziewaj się wytwornego wystroju i kelnerów ze srebrną tacą - jest jak w PRLowskim barze mlecznym, wchodzisz, a na podgrzewaczach stoi sobie szamka, nakładasz na talerz ile chcesz, pani Ci to waży i wcinasz. Wybór dość duży - pięć różnych surówek, fasolka szparagowa, kotlety, kurczaki, naleśniki, placki, pierogi, mięso i niemięso, cuda niewidy dymy lasery. Szefem