Wpis z mikrobloga

Mircy, każdy kto do końca dnia zalajkuje ten wpis weźmie udział w losowaniu mojego pysznego domowego browara (do wyboru jasne lub ciemne).

Jestem wielkim fanem FamilyGuy'a więc mój browar nazywa się Pawtucket Brewery i wstępnie zwycięzca otrzyma piwko z taką o to iście zajebistą etykietą http://i.imgur.com/E5afG1z.png

Dodatkowo stworzę tag #domowybrowar gdzie będę informował o moich postępach browarniczych i o tym gdzie i kiedy będę rozdawał darmowe próbki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p--o #losowanie #darmo #domowybrowar #familyguy
roots18 - Mircy, każdy kto do końca dnia zalajkuje ten wpis weźmie udział w losowaniu...

źródło: comment_VpICRePT8gX9erM8iZKFrXwd0EGdTOlW.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aluskonik:

dobrze Ci się wydaje, że zapach skuna ma związek z pokrewieństwem chmielu z konopią.

Tylko, że to nie same alfa-kwasy, ale zizomeryzowane alfa kwasy po działaniu UV dają taki zapach. Jak naświetlisz czysty chmiel/granulat, to nie będzie śmierdział skunem, ale raczej skarpetami (od kwasu izowalerianowego)
  • Odpowiedz
@browarPL: Przyszły, ale zgadza się ;)

@BrowarPERUN: Bardzo możliwe, rzuciłem ogólnikiem bo nie chciałem jakiejś gafy walnąć, a bez zaglądania do jakiegoś źródła ciężko dokładnie to opisać. Zdecydowanie nie ten poziom wtajemniczenia co wy ;)
  • Odpowiedz
@roots18: lubię a-----l jako dodatek. piwka głównie portery co i raz nowe testuję, resztę jak leci, bo większość mainstreamowych smakuje tak samo. winka słodkie, wódki wsio. nie lubię tylko kolorowych perfum pędzonych na myszach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@roots18: @Improssible:

pierwsze primo: nie koncesja, a zezwolenie na obrót alkoholem

drugie primo: jeśli nie ma wprowadzania do obrotu, to żadnej koncesji/pozwolenia/zezwolenia nie potrzeba. W domu można fermentować alkohole bez
  • Odpowiedz
@BrowarPERUN: coś jest ze mną nie tak dziś, bo nie zwróciłem uwagi na twój nick, a ostatni post musiałem czytać trzy razy, żeby zrozumieć :< Na dziś koniec internetów
  • Odpowiedz
@sebek_r zgarnia darmowego browara Pawtucket Brewery :) Tak jak pisałem wcześniej, jeżeli ktoś jest z okolic Wrocławia lub ewentualnie Ustronia (tego na śląsku) to mogę też poczęstować moimi wyrobami. Dzięki za zabawę i zachęcam do obserwowania taga #domowybrowar

Od października będzie więcej takich losowań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz