Wpis z mikrobloga

Jak co każdy wtorek rano hasam sobie do sklepu schodzę 4 piętra w dół po schodach dla dobra mej kondycji i cieszę się z życia. Byłem w sklepie kupiłem jak to przystało na prawilnego Mirasa czipsy i batony. Wracając sobie ze sklepu spotkałem cygankę która mówi do mnie.

- Młody przystojny dżentelmenie chcesz przepowiem ci przyszłość za marne 20zł

Spoglądam na nią uśmiecham się i stanowczym tonem mówię:


Na to cygańskie nasienie odpowiedziało:

- Spotka cię dzisiaj przykra rzecz za twoje zachowanie chamowaty gburze.

Rzekłem do niej:

- #!$%@?!

I poszedłem dalej.

Wróciłem do domku wbiegłem 4 piętra w górę bo trwa modernizacja windy, a wiecie takie teraz fajne windy robią dotykowe panel dotykowy lustra no mówię wam #!$%@? bogactwo i luksus. Wbiegłem na 4 piętro otwieram drzwi czipsy i batony do szafki siadam przed kompem wchodzę na wypok.pl i prawilnie mirkuje otworzyłem sobie lejsy cebulowe. A tu dzwoni Seba co windę naprawia panie chcesz pan się przejechać nową windą? Mówię #!$%@? no jasne nową windą TAKĄ NOWĄ DOTYKOWĄ TO CZEMU NIE TO JAK WYGRAĆ Z RAKIEM MÓWIĘ. Zamykam drzwi wsiadam do winy dotykam przycisk parter.

Jadę i jadę #!$%@? się nie zatrzymuje. W końcu się zatrzymała drzwi się otworzyły wychodzę mówię #!$%@? to nie jest parter.

Chodzę po tym korytarzu wyglądało to tak jak korytarz pełen obrazów przyglądam się obrazą a tam co zdjęcia @lechwalesa które wrzuca na wypok. Naglę słyszę głos:

- Chodź Ddo mnie, chodź Ddo mnie.

Idę prosto korytarzem naglę widzę wielkie drzwi otwieram je i własnym oczom nie wierzę. :O

Leszke siedzi na wielkim tronie trzyma swojego tableta który był cały ze złota wysadzany diamentami i mówi czemu mi nie dałeś plusta ty zawistna, antyleszkoatencyjna #!$%@? teraz masz #!$%@?. Zgasło światło, znów się zapaliło i pojawili się AGENCI UB #!$%@? UBEKI #!$%@? do windy jak najszybciej. A te #!$%@? rzucają jakimiś shurikenami co wyglądały jak plusy z mirko.

Unikałem ich tak sprawnie w końcu dobiegłem do windy wcisnąłem 4 piętro. Otworzyłem szybko drzwi zamknąłem na wszystkie zamki, zamknąłem drzwi od pokoju z mniejszej szafki wziąłem czipsy i batony, przeniosłem się razem z prowiantem do większej szafy i teraz płaczę sobie po cichutku.

P.S. PRZEKLINAM CIĘ TY #!$%@? CYGANKO I LESZKE TEŻ CO NOC SIKAM JAK #!$%@?.

#pasta #umadbroconntent #coolstory #cyganka #lechwalesacontent
  • 2