Wpis z mikrobloga

Zawsze mi się marzyło żeby mieć profesjonalny sprzęt fotograficzny i jakieś małe studio. I do tego jeszcze posiadać profesjonalną kamerę. Zawsze lubilem robić zdjęcia. Kręcić filmiki. Jakoś sprawiało i sprawia mi to radość. Niestety nigdy nie miałem dobrego sprzętu. Mam aparat a raczej miałem 10mpx kompakt i kamerę na te małe płyty dvd. Oczywiście sprzęt nie mój tylko rodziców.

Tak myślę może założyć #wlasnafirma w tym kierunku. Tylko jakoś nie interesuje mnie fotografowanie lub filmowanie na weselach ale trzeba jakoś zaczynać.

Bo chciałbym robić to co lubię a nie całe życie robić co nie satysfakcjonuje mnie. Chyba ze zrobić uzupełnienie do mojego pełnego etatu :-P

Dofinansowanie dostać mogę na poziomie 80tys zł czyli kapitały obce + około 20 tys zł kapitał swój własny.

Jeszcze biznes plan bo nie zakłada się biznesu po to żeby do niego dokładać. :-P

Mam nadzieję ze coś się uda :-P

#oswiadczenie #pozytywnie #praca #biznes #fotografowanie #przemyslenia #takietam
  • 7
@kopek: jak możesz to podaj szczegóły odnośnie tych programów, 99% że nie masz racji. Programy unijne w tym roku praktycznie są wstrzymane bo wchodzą nowe priorytety na lata 2014-2020 a kasa z pup owszem jest, ale wyłącznie jak jesteś bezrobotny (nie możesz ani pracować na umowę o pracę, umowę zlecenie ani nic - przez rok od rozpoczęcia działalności). Poza tym te 20k to brutto więc netto masz ok.16k + 20k swoje