Wpis z mikrobloga

@Popek123: Nie pamietam nazwy lokalu. Knajpka w szklarskiej, na ulicy Maja, na przeciwko Biedronki/Carefofour czy czegoś takiego. Wchodzi się po schodkach. Ceny ~20-25zł, ale sam swojego dania nie zjesz :P. Za 2-3 dni napiszę Ci nazwę, jak wróci moj lokals który tam mieszka. Ze schronisk, to do Samotni idz tylko na herbatę i NIC więcej.
@Popek123: Ja tam głównie przelotem jestem (Szklarska / Karpacz). Wczoraj w Karpaczu było od #!$%@? ludzi, szybko mijałem ich w drodze do góry. Korki jak nie wiem co, wjazd do miasta jakieś 20-30 minut stania :\ (w Karpaczu).
@Popek123: przeglądam sobie wpisy z tagów i dlatego z opóźnieniem piszę, ja jedynie mogę polecić pizzerię :P nie wiem czy odpowiada, ale Pizza King jest zajebista w Karpaczu, nie zjesz lepszej pizzy :)

BTW jak już jesteś w karpaczu, to polecam sobie pojechać w izery, niedoceniane góry, pustki tam dość, a serio mega pięknie Polecam szczególnie http://pl.wikipedia.org/wiki/Kopalnia_Kwarcu_%22Stanis%C5%82aw%22 oraz ogólnie połazić sobie po ścieżkach w okolicy, pięknie tam jest, taka równina w