Wpis z mikrobloga

Kolejne polskie gówniane sklepy chcą się wybić na fali hejtu na Rosję ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szkoda, że są idiotami bo właśnie ich działania podpadają pod łamanie Traktatu Lizbońskiego.

Traktat Lizboński:

Traktar Lizboński Art. 18. Zakaz dyskryminacji ze względu na przynależność państwową.


Link do durnej akcji:

https://www.facebook.com/technobutik/photos/a.204420376391129.1073741828.150834965083004/310295272470305/?type=1&permPage=1

#rosja #ukraina #wittinfo #don #ukrainainfo #polskiesklepy
MWittmann - Kolejne polskie gówniane sklepy chcą się wybić na fali hejtu na Rosję ( ͡...

źródło: comment_5VR82bKQKiMY9WkG7aMh49ifoWnhJ6Nz.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MWittmann: Ty jesteś naprawdę głupi. Podajesz jako przykłady akty dotyczące stosunków pracowniczych i opieki socjalnej. W temacie dotyczącym obsługi w butiku. Ty chyba siebie próbujesz szachować (to wbrew przepisom, nie próbuj).

Edit: Swoją drogą możemy się pobawić. Widzisz, jest podstawa do tego, żeby uznać działania tego sklepu za bezprawne. Także kontynuuj swoje poszukiwania. Może kiedyś uda ci się znaleźć to, czego szukasz, zamiast rzucać Traktatem Lizbońskim.
  • Odpowiedz
@GuyFawkes:

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 22 kwietnia 2008 r. w sprawie Pełnomocnika Rządu do spraw Równego Traktowania (Dz. U. z 2008, Nr 75, poz. 450 z późn. zm.) określa zadania Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania, polegające m.in. na przeciwdziałaniu dyskryminacji w szczególności ze względu na płeć, rasę, pochodzenie etniczne, narodowość, religię lub wyznanie, poglądy polityczne, wiek, niepełnosprawność, wiek, orientację seksualna, stan cywilny oraz rodzinny; podejmowaniu działań zmierzających do eliminacji
  • Odpowiedz
@MWittmann: są różne zapisy prawa międzynarodowego, zakazujące dyskryminacji, ale ty powołujesz się na Traktat z Lizbony, który tyczy się ściśle funkcjonowania Unii Europejskiej: jej organów i państw członkowskich. Według zapisów Traktatu, polityka zagraniczna jest realizowana w ramach Wspólnej Polityki Zagranicznej i Bezpieczeństwa, a nie uregulowań zawartych w Traktacie Lizbońskim
  • Odpowiedz
@MWittmann: :D Zdajesz sobie sprawę z tego, że to rozporządzenie określa kompetencje pełnomocnika rządu i jego zadania, a nie prawa i obowiązki obywateli? Przecież nawet nie muszę wchodzić w tekst aktu prawnego, którego w życiu na oczy nie widziałem, żeby to zrozumieć. Ja nie jestem ekspertem, dyskryminację mam w głębokim poważaniu, ale ty w życiu nie miałeś do czynienia z prawem, chyba, że dostałeś mandat za picie piwa w parku.
  • Odpowiedz
Edit: Swoją drogą możemy się pobawić. Widzisz, jest podstawa do tego, żeby uznać działania tego sklepu za bezprawne. Także kontynuuj swoje poszukiwania. Może kiedyś uda ci się znaleźć to, czego szukasz, zamiast rzucać Traktatem Lizbońskim.


@Gert: Czego tu nie rozumiesz?
  • Odpowiedz