Wpis z mikrobloga

@Colek: po prostu nie włączyłem tej rozdzielczości. Teraz działa. Mam 75 fps jak stoję i około 60-65 jak biegnę. Karta za słaba w tym lapku.
  • Odpowiedz
@tajek: Każdy monitor LCD ma 60Hz. To jest standard. Nie widuje się monitorów 75Hz. Z rzadka można trafić na monitor 120Hz, ale to już kosztuje swoje. Z neta "znam" człowieka, co bodajże ma 144Hz u siebie. Ale takie monitory to naprawdę wyjątki. CRT-ki chyba jakoś bardziej są przystosowane do wysokich częstotliwości, nie wiem.

@Colek: @deyna: monitorów to bym ja jednak nie kręcił. może zadziałać, może nie
  • Odpowiedz
  • 0
@varez: było ostrzeżenie, ale go nie przeczytałem i się zgodziłem. Gdyby moja dziewczyna się dowiedziała, że podpisuję bez czytania to przez rok by mi gadała. Juz zrezygnowałem z tych ustawień.
  • Odpowiedz
@varez: wszedłem w ustawienia jak widziałem ten niby hack i jakoś wszędzie miałem 75Hz, gdy chciałem dać 80j to monitor wyświetlił komunikat że odświeżanie 'poza zakresem pracy ~75Hz/80Hz'

A monitor ma z 4-5 lat i kosztował może 500zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@varez: Przecież dobry monitor powinien po prostu przywrócić poprzednie ustawienia jeżeli coś się źle ustawi. Mój dla przykładu wyświetla tylko informację "unsupported mode" jak się ustawi więcej niż 75.
  • Odpowiedz