Wpis z mikrobloga

Z przerwami 4 lata. U mnie tak było, że paliłem najpierw do piwka, później okazyjnie, później cześciej, później mała przerwa związkowa i siłownia, później normalne jaranie. Zawsze tą 10 wytarmosiłem z kieszeni, ale teraz wszystko idzie w górę, na siłownie chce się wrócić (idę od soboty), trochę zadbać o siebie, schudnąć no i kondycji nabrać. Będzie dobrze, diagnoza postawiona to damy radę :)
  • Odpowiedz
@sohee: a ja nie wyobrażałam sobie śniadania bez papierosa, już nie będę mówiła ile dziennie szło, za bardzo weszło mi w krew. skutki były odczuwalne, stąd pomysł na e-p. ale teraz koniec, chęci mam, zobaczymy jaki będzie efekt :)
  • Odpowiedz
@diagnoza: Zacznij biegać, fajna sprawa i tańsza niż siłka. ;-) Powiem ci, że po rzuceniu cera mi się poprawiła i to chyba najbardziej cieszy. W krytycznym momencie też potrafiłam paczkę dziennie wypalić.
  • Odpowiedz
@Holbar: a samemu na własną rękę nie można? :) to wynika z braku motywacji? nie wiem do czego to odnieść :p

@sohee: ale ja o siłowni nie nie pisałam ;) zapytałam jedynie kolegę czy to koniecznie, bo nie lubię jak facet tam uczęszcza :) co do cery, mam strasznie suchą skórę twarzy, ale to nie od papierosów, nie umiem wygrać z tym cholerstwem.
  • Odpowiedz
@diagnoza: Niezbyt ciekawie z ta motywacja, a i pani dietetyczka ladna to i podwojna motywacja. Haha. A motyw z silownia dla masy i miesni mam za soba, teraz ide pocwiczyc dla sily, lepszego humoru i zmeczenia, bo lubie sie solidnie zmeczyc. Najgorzej mi sie zmotywowac do chudniecia, ale musze bo jestem troche za duzy. :)
  • Odpowiedz
@Holbar: ja też mam kilka kilogramów w nadmiarze i niespecjalnie mi z tym źle :) jeśli chcesz się solidnie zmęczyć, zapraszam w góry na wiosnę, siódme poty gwarantowane :)
  • Odpowiedz
@diagnoza: Prawde powiedziawszy nie stac mnie na wyjazd w gory. Tyle co dorobie to mam na przyjemnosci typu silownia i dietetyk. Tylko ze ja przy wzroscie 192 mam okolo 120 moze z 125 nawet, wiec solidne zapasy na zime zrobione teraz trzeba zgubic. A co to za awersja do silowni? :)
  • Odpowiedz
@Holbar: jedyny koszt, który byś poniósł to koszt przejazdu. reszta przyjdzie sama, miałam już taką akcję zaliczoną, polecam :D

nie wiem, naoglądałam się na ulicy tych abs-ów i tak jakoś...
  • Odpowiedz
@diagnoza: Hahah no tak jest. Ja z reguly wzbudzam wsrod dziewczyn przerazenie, a ja tylko taki misiek. No, ale to tez kwestia krzywego ryja tak mysle. :) Teraz niestety studiuje, wakacje pracuje u mnie ciezko z czasem.
  • Odpowiedz