Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki

Przyjechałam właśnie do babci i wpadłam na pomysł, że może byłby ktoś zainteresowany zrobieniem AMA :)

Moja babcia kolekcjonuje porcelanowe lalki. Jeden cały pokój ma poświęcony tylko im (m.in. wymontowała z mebli przody i zastąpiła je szklanymi drzwiczkami, w środku też są więc teraz lalki). Kolekcjonuje je około 15 lat, ma ich kilkaset. W kolekcji znajdują się najróżniejsze lalki, od zakonnicy po pannę młodą :) może znajdzie się ktoś, kto ma podobną pasję, albo zna kogoś, kto też ma podobną kolekcję? Dodaję na potwierdzenie małą część kolekcji.

#ama #porcelaca #lalki #hobby #pasja #kolekcja #zbieractwo #kolekcjoner
k.....o - Hej Mireczki

Przyjechałam właśnie do babci i wpadłam na pomysł, że może by...

źródło: comment_DqAyUIy4UHLw9wHwPygTkwrSxGIs5q3h.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@TralalAlf: tak wygląda na pierwszy rzut oka, ale każdy jak to zobaczy na żywo to jest zawsze zachwycony :) babcia się trochę wstydziła pokazać właśnie z tego też powodu, że ludzie dziwnie na takie rzeczy patrzą, ale uważam, że różni ludzie różne rzeczy kolekcjonują, a to na tyle ciekawa kolekcja, że warto to pokazać
  • Odpowiedz
@kizimajaro: ama ama ama... ale po co? nie ma tu za bardzo o co pytać. Zrób obszerną galerię, pogadaj z babcią, niech Ci trochę poopowiada na temat tej kolekcji, historii, genezy etc., opisz to, zrób znalezisko i będzie profit dla wszystkich ;) AMA w przypadku takich osób to straszna durnota ;p
  • Odpowiedz