Wpis z mikrobloga

#gry #mmo #pathofexile

Dobra, widzę, że ludzie chcą grać i pytają o gildię a tag #pathofexile obserwuje 56 osób to robię wpis.

Wraz ze startem wersji 1.0.0 została utworzona gildia i byłoby nawet fajnie gdyby nie fakt, że po 2 tygodniach zostały może 3 osoby.

Jednak z powodu rosnącego zainteresowania i nadchodzącej wersji 1.2.0 wołam wszystkich, którzy udzielali się pod tagiem w ciągu ostatnich 2 tygodni (nie licząc osób, które pisały, że gra im się nie podoba) żeby wspólnie sobie pograć.

Jeszcze nie wiadomo kto na jakiej lidze będzie grał, ja najpewniej zostanę na standardzie, no chyba, że nie będzie mi pasowało nowe drzewko pasywów to zrobię coś nowego na lidze Rampage (3 miesięczna liga softcore).

Nie wiem jakie będzie zapotrzebowanie na VoIP, ale z darmowych alternatyw dla TSa mamy dość nowy Raidcall oraz Comms od Razera.

Pobieranie Gry

Zakładanie Konta

Profil Gildii

Patch Notes z wersji 1.1.0

Informacje o wersji 1.2.0

Oficjalna Wiki

Przeglądarka przedmiotów wystawionych na sprzedaż na oficjalnym forum

Skill Builder/Simulator
  • 11
@Elec: Kurde, pograłbym :v

Co tam się zmieniło tak (tl:dr) w kilku słowach? Najwazniejsze fakty wzgledem jednej z najwczesniejszych wersji, bo grałem jakoś chwile zaraz po wyjsciu.
@Elec: Ja standardu nie tykam szczerze mówiąc. Wszystkie postacie, które tam wylądowały pokasowałem (chociaż pewnie rzeczy i tak zostały).

Jeszcze zobaczę jak będzie z czasem w mojej nowej pracy. Jak będzie ok, to zagadam. Może nawet pogram na standardzie, bo tyle razy #!$%@?łem się przez ''teleporty'', że to przestało mnie już śmieszyć.