Wpis z mikrobloga

Taka teraz jazda na #tmobile a ja właśnie zostałem ich klientem. Przenoszę numer z #plus (jestem ich klientem od 1999!) bo #plusgsm mi zaproponował wielkie G przy przedłuzeniu umowy, a #tmobile jako jedyna sieć oferowała możliwość podpisania umowy o przeniesienie numeru już na 6 miesięcy przed zakończeniem aktualnego zobowiązania. Poza tym w sklepie internetowym mieli najlepszą cenę na #samsung S4 mini. Plus mi zaproponował ten model za 750zł i abonamencie 70zł, gdzie dostałem go u konkurencji za 350zł w abonamencie 50zł. Więc chyba nie taki diabeł straszny jak go malują :D? #plusgsmssie !
  • 9
@anonimowy_kot: Aaaa nie dodałem najlepszego - główym powodem zmiany operatora były problemy z zasięgiem w miejscu mojego zamieszkania. Zgłosiłem to oczywiście do plusa. Pani konsultantka obiecała w ciągu 30 dni rozwiązanie problemu, informację o przebiego zgłoszenia miałem dostać smsem, ale po 1,5 miesiąca już mi się znudziło czekanie ;) Tak więc jak dodałem jedno do drugiego to nie miałem skrupułów by się pożegnać.
@ncpnc: Przeciez nagonka na T-Mobile jest napędzana przez konkurencję - dobrze opłacona. tak, zmienili warunki umowy, ale tylko po to, żeby zmniejszyc koszty utrzymania taryf a na nowych taryfach pewnie to samo (ja na blueconnecie miałem takie same warunki). Cebulaki lubią ponarzekać na "ONYCH".