Wpis z mikrobloga

Praca tylko na wakacje, wczoraj dostałem pierwszą w życiu wypłatę 740 zł, dzisiaj pojechałem porozglądać się za torbami sportowymi i na wszelki wypadek wziąłem 400 zł. Nie chowałem w portfelu, tylko zwinąłem w rulonik i włożyłem do tej małej kieszonki w spodniach.....nie wiem jak, nie wiem kiedy, moje 4 stówki poszły się j---ć. Kieszonka była ciasna, więc nie wypadły, nikt mnie nie macał, więc nie zostały skrojone. W innych kieszeniach, portfelu, nie ma. W życiu nie zgubiłem więcej niż kilka klepaków, nawet ani jednej dyszki, a tutaj cały zwitek i to j------h setek. K---a, nie wiem czy to w c--j duży pech, czy jestem debilem, że taką kwotę zgubiłem. Wydawało mi się bezpieczniej mieć je cały czas pod kontrolą i w tak ciasnym miejscu.

W każdym razie, musiałem o tym komuś powiedzieć, bo trzymanie tego w sobie powoduje, że mam ochotę r------ć siebie i resztę mieszkania.

#gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #przegryw #boldupy
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vechi: Ja kiedyś znalazłem 10 zł. Nigdy więcej mi się nie udało znaleźć. Wsadziłem zgięte do kieszeni, za 10 minut już nie było banknotu. Wypadł.
  • Odpowiedz
@vechi: ja znam odpowiedź :D Pewnie za każdym następnym krokiem ten zwitek wysuwał sie coraz bardziej aż w końcu go w------o i znalazł to jak na nieszczęście jakiś bagier xD
  • Odpowiedz
@vechi: wczoraj w Żabce w Poznaniu widziałem na ladzie jedną stówkę, którą nikt się nie interesował. Żaden z klientów ani żadna z kasjerek. Druga stówka leżała między batonami, na stoisku przy samej kasie. Wszyscy jakby ignorowali ten fakt bo ciężko było nie zauważyć zielonej japy Jagiełły :D Ktoś zgubił albo kasjerki przeprowadzały badanie społeczne na temat uczciwości klientów Żabki :D
  • Odpowiedz
@Tichy: nie do konca tylko pieniadze, nie dostal ich za nic nierobienie tylko zdecydowal, ze wakacje spedzi pozytecznie i zarobi troche grosza, nikt kto pracuje w wakacje nie dostaje hajsu za siedzenie wiec pewnie musial z---------c, zarobione pieniadze chcial wydac na torbe sportowa a nie przechlac czy przecpac, wiec moim zdaniem to nie tylko pieniadze.

@vechi: znam ten bol, nie ma tu skutecznego pocieszenia, oby ten kto znajdzie
  • Odpowiedz
@Pokrakk: @Czipsu: Wypłatę dostałem do ręki, bo do tej pory konto nie było mi potrzebne. akurat dzisiaj m.in. jechałem je ogarniać i gdybym mógł, to od razu wpłaciłbym te pieniądze. Dlatego już to p------ę, nie będę w portfelu nosił więcej niż 50 złotych. Pozostała kasa na karcie. Ogólnie to była jedna z pierwszych myśli; "nigdy więcej, tylko karta" ;)

@Tichy: Niby tak, ale większość zarobionej kasy miałem rozplanowane co kupię. Do tej pory, takie 400 złotych to był mój budżet na cały rok i wiem, ile można sobie przez rok kupić za to rzeczy. A tutaj po prostu ta kasa przepadła. Nie ma jej, tak samo jak tych rzeczy. Mam nawet 2 worki marynarskie, dlatego chcę torbę. Są dla mnie zbyt nieporęczne. Mam je już kilka lat i wiem, że to nie dla mnie.

@iwieszOCB: Też tak myślę, ale
  • Odpowiedz