Wpis z mikrobloga

@NoXar: daj mu odpoczac, podlacz w 100% sprawna ladowarke, a najlepiej zasilacz stabilizowany z odczytem poboru pradu i poczekaj. Najlepiej jakbys pobor widzial, bo bedzie wiadomo czy plyta trybi ;)
@NoXar: Jeśli go głęboko rozładowałeś, to może wstać nawet i po kilku godzinach - Nexusy przy maksymalnym rozładowaniu mają bardzo mały pobór początkowy. Jeśli masz pewność, że zasilacz jest w 100% sprawny zwyczajnie zostaw tablet podłączony na godzinę lub więcej - jak będzie miał +/- 10% dopiero się "obudzi" ;)
@naprawatabletow: Telefon miał jakieś40% baterii jak go odstawiłem na biurko po godzinie jak chciałem napisać smsa to już był trupem. Żadne apki w tle nie działały wiec nic nie powinno drenować baterii w tym czasie.
@naprawatabletow: Bateria jest wbudowana a ja boje się ze rozwalę tą delikatną obudowę przy próbie otwarcia i przez to stracę gwarancje.( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba jutro go zawiozę do sklepu i oddam na gwarancje. ehh miesiąc bez telefonu xD
@naprawatabletow: Wiesz, po prostu miałem cichą nadzieje że rozwiązaniem problemu będzie coś w stylu " naciśnij wszystkie guziki na raz" ale z racji tego że nic z tych rzeczy nie działa to ostatecznością jest oddanie na gwarancje.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NoXar: czesto jest taki motyw, ze odkladajac telefon lub tablet, zawiesza sie jakas apka, nie usypia cpu, lcd gasnie prawidlowo ale akumulator skutecznie jest rozladowywany. Efekt taki jak masz obecnie jest bardzo mozliwy. Kolejna kiepska sprawa, duza ilosc dolaczanych ladowarek impulsowych, z racji ekobadziewia za sprawa dyrektyw ue, nie laduje niskimi pradami i nie ma szans na ruszenie rozladowanego akumulatora.