Wpis z mikrobloga

@SScherzo: ciekawe czy tak samo byś pisała gdyby rafałą oblała kogoś wodą, kto jest na wodę uczulony i w efekcie ten ktoś by zmarł. Te Twoje mądrości to tylko na zasadzie 'mądry polak po szkodzie'. Thank You Capitan Hindsight.
  • Odpowiedz
@Kajetan8: uczulony na wodę? xD ale że człowiek składa się z wody to Ty wiedz.

nie bronię postawy tego transa, również ten czyn uważam za zły, więc Twój argument jest inwalidą.
  • Odpowiedz
@Kajetan8: Zawisza dostał wodę w studiu XD chcieli go otruć!

@SScherzo: @RPG-7: Ełpegie, komu jak komu, ale Tobie chyba nie trzeba tłumaczyć, że takie akcje nawet bez zabitego kotełka są fe, a ich potencjalne konsekwencje - ktoś dostanie w łeb albo pokaleczy się szkłem stawiają taki wybryk dość wysoko w rankingu patologii. I nikt mi nie powie, że to wina transa, że ktoś jej szyby wybija.
  • Odpowiedz
I nikt mi nie powie, że to wina transa, że ktoś jej szyby wybija.


@Tamerlan: To wina transa, że ktoś mu szyby wybija. I tyle, cała zagadka. Gdybyś był kłamliwym, irytującym pedałem, który robi z siebie artystę i gwiazdę to sam bym ci wybił tę szybę.
  • Odpowiedz
@steral: i takich ludzi jak ty należy izolować od społeczeństwa w zakładach zamkniętych. Nie pozdrawiam.

e: albo lepiej, ktoś powinien móc r------ć ci chałupę, bo jesteś ziejącym nienawiścią do innych człowiekiem.
  • Odpowiedz
a te anonse hapania dzidy w portalach to były fejki?


@steemm: Napisała, że tak. Zdjęcie pochodzą z jej prywatnego bloga 18+. Podobne anonse dawali narodowcy na Anne Grodzką, kiedy ktoś z nich znalazł na sexkamerkach jakiegoś transa podobnego do niej z Włoch.
  • Odpowiedz