Wpis z mikrobloga

Przypominam o mojej liście agresywnych trolli z #neuropa . Jeśli uważasz, że dyskusja powinna polegać na wymianie poglądów, a nie na poklepywaniu się nawzajem z kolegami. Jeśli cenisz sobie kulturę wypowiedzi i nie popierasz wyzywania cudzych matek, czy dyskutantów od biedaków jako substytutu braku argumentów. Lub jeśli nie popierasz seksualnych frustratów z owej grupy na "n" broniących fanatycznego islamu z powodu swojej nienawiści do kobiet i chęci ukarania wszystkich pań za swoje prywatne niepowodzenia. To znaczy, że nie popierasz neuropy i tak jak większość członków tego portalu masz dość zaśmiecania go takimi właśnie treściami. Pobierz moją listę ludzi do zablokowania i oszczędź sobie wielu nerwów.

#4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #jkm #korwin #listanewskiego #feminizm
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tamerlan: czasami odnoszę wrażanie, że nie jesteś znowu takim strasznym i zagorzałym lewakiem za jakiego cię miałem. Bo co jak co, ale jesteś inteligentnym człowiekiem. Także przepraszam jeżeli nazwałem cię kiedyś lewackim trolem :)
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Ja mam propozycję: zjednoczyć się ponad podziałami przeciwko neoliberałom z #neuropa Ja planuję taką akcję ze swoimi ludźmi którzy jeszcze nie mają kont na wykopie (w większości). Zróbmy jakiś tag, np #zakopujneurope i pod tym tagiem wrzucajmy każdy kontent który oni zapodają, i zakupujmy hurtowo.
  • Odpowiedz
@Epoche swoje żenujące urojenia zostaw dla siebie. Na mojej liście są agresywne trolle, zajmujące się przede wszystkim obrażaniem dyskutantów lub pomaganiem takim właśnie osobom. Chamstwem i pieniactwem. U większości z nich z wiedzą na wypowiadane tematy także jest dość krucho. Ale to nie stosunek do nauki jest motywem przewodnim mojej listy.

Wiem, że bardzo kochasz HHH tak, że kiedy pytając się jakieś pół roku temu o jego książkę (której nawet nie
  • Odpowiedz