Wpis z mikrobloga

Przypominam o mojej liście agresywnych trolli z #neuropa . Jeśli uważasz, że dyskusja powinna polegać na wymianie poglądów, a nie na poklepywaniu się nawzajem z kolegami. Jeśli cenisz sobie kulturę wypowiedzi i nie popierasz wyzywania cudzych matek, czy dyskutantów od biedaków jako substytutu braku argumentów. Lub jeśli nie popierasz seksualnych frustratów z owej grupy na "n" broniących fanatycznego islamu z powodu swojej nienawiści do kobiet i chęci ukarania wszystkich pań za swoje prywatne niepowodzenia. To znaczy, że nie popierasz neuropy i tak jak większość członków tego portalu masz dość zaśmiecania go takimi właśnie treściami. Pobierz moją listę ludzi do zablokowania i oszczędź sobie wielu nerwów.

#4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #jkm #korwin #listanewskiego #feminizm
  • 65
  • Odpowiedz
@goompas: Hehe jednak nie jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak swoją droga mógłby ktoś zrobić listę trolli bądź lewactwa, które siedzi na 4konserwach - miałbyś wysokie miejsce obok towarzysza sportinga i śp. Petera.
  • Odpowiedz
@goompas: Ja nie czarnolistuje ludzi za inne poglądy - wychodzę z założenia, że tylko ludzie słabi nie potrafią stawić czoła problemom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą taguje się to pod #korwin i zadziwia mnie, że tacy wolnościowy od Korwe tolerują takich przygłupów krypto-lewackich jak ty i towarzysz sporting. Ale w sumie wczoraj Stonogę wziął, to i takiego goompasa może xd
  • Odpowiedz
@goompas: Nie mam co robić w sobotni wieczór tylko szukać twoich postów potwierdzających twoje poglądy lewicowe na temat gospodarki. Myślę, że każdemu wystarczy szybkie rzucenie okiem na źródła jakie wrzucasz: niezależna, fronda, wpotylice i inne podlizujące się lewicowemu Jarosławowi.

@WlasciwosciBetonu:

Niestety, z braku ciekawszych opcji, należę do tego samego elektoratu co te radykalne kmiotki, rzucające hasełkami typu "lewaki" i "ale zaorał".


Sam należę, ale głosowałem jakie mniejsze zło
  • Odpowiedz
@goompas: mówiłem o pewnej grupie ludzi, dobrze chociaż że tylko z jedną rzeczą się nie zgodziłeś. :D

wracaj do pchania karuzeli ty mały lewacki trolu


nawet nie potrafi trolować a nadaje się tylko do pchania
  • Odpowiedz
@goompas: Kultury zawsze brak, ale nie ma się co dziwić. Misiu, a ty myślisz, że co będę robił w sobotni wieczór po cały dniu sporządzania pism procesowych? Na pewno nie będę przeglądał twojego profilu na wypoku, tylko pójdę spotkać się ze znajomymi na odpowiednim poziomie. Poza tym tak jak pisałem, wystarczy przejrzeć twój profil i źródła jakie wrzucasz. Pozdrawiam i napędzaj swoją krypto-lewacką karuzelę ;)
  • Odpowiedz
@Crimen: patrząc na listę domen z jakich wrzucam mogę przypuszczać idąc twoim tokiem rozumowania, że jestem: naukowcem, inwestorem, bankowcem, sportowcem, blogerem, programistą itd

Ja to mam życiorys :>

Ale co zrobić taka twoja #lewackalogika
  • Odpowiedz