Wpis z mikrobloga

Przypominam o mojej liście agresywnych trolli z #neuropa . Jeśli uważasz, że dyskusja powinna polegać na wymianie poglądów, a nie na poklepywaniu się nawzajem z kolegami. Jeśli cenisz sobie kulturę wypowiedzi i nie popierasz wyzywania cudzych matek, czy dyskutantów od biedaków jako substytutu braku argumentów. Lub jeśli nie popierasz seksualnych frustratów z owej grupy na "n" broniących fanatycznego islamu z powodu swojej nienawiści do kobiet i chęci ukarania wszystkich pań za swoje prywatne niepowodzenia. To znaczy, że nie popierasz neuropy i tak jak większość członków tego portalu masz dość zaśmiecania go takimi właśnie treściami. Pobierz moją listę ludzi do zablokowania i oszczędź sobie wielu nerwów.

#4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #jkm #korwin #listanewskiego #feminizm
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie potrafisz nawet przedstawić argumentów na to co piszesz :>


@Crimen: dziękuję Ci mocno. Hipokryzja @goompas jest bezcenna. Do dziś czekam aż odszczeka swoje pomyje na mój (i nie tylko temat) albo da dowód no swoje kłamstwa. Do tej pory usłyszałem tylko, że jestem chamem. Ale to user bez honoru, przyboczny sportinga. Tylko nie udziela się tyle pod #pijzwykopem, ale poziom intelektualny i kultury ten sam.
  • Odpowiedz
@Hipstuhr: w obrębie #4konserwy siedzą lewaki które próbują udawać prawilnych i atakować innych:)

Niektórzy z nich posuwali się np do tego, że przed wyborami ustawiali sobie logo knp w profilu i szkalowali tą partię. Ale to już osobniki chore na umyśle :)
  • Odpowiedz
@Hipstuhr: #4konserwy może jawnych stronnictw nei mają, ale z moich obserwacji wynika, że jest tam paru odstających użytkowników. Udzielają się pod tym tagiem np. KREMZBROKUL, SirBlake, RPG-7. za wyważenie poglądów oraz zakopywanie duplikatów sportinga czasem im się obrywa od lewaków.
  • Odpowiedz
naczelny lewak wykopu


@goompas: Jako, że na wypoku przyjęło się tak nazywać oponenta, który argumentuje i nie klaszcze razem z głupią gawiedzią, dziękuję za komplement
  • Odpowiedz
@goompas: Popytałbym o to mityczne lewactwo, bo syndrom oblężonej twierdzy może być ciekawy w analizie, ale znowu pewnie zaczniesz rzucać inwektywami i się ośmieszać, więc daruje orłu tych upokorzeń.
  • Odpowiedz