Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #anime

Mieszam te dwa tagi by wszyscy widzieli

Chcę to rozwiązać pokojowo.

Jako ze nie mieszamy zazwyczaj tych dwóch tagów powyżej, a i zdarzają się osobne dziwniejsze tagi których też nie powinno się łączyć. Proszę wszystkich by zaczęli używać tagu #chinskiebajki jako tagu uniwersalnego.

Jak ktoś chce patrzeć wszystko to obserwuje #chinskiebajki.

Jak nie chce obserwować #randomanimeshit to śledzi #chinskiebajki, a #randomanimeshit daje na czarno liste

Jeśli ktoś nie lubi #crossdressing to banuje crossdressing a w #chinskiebajki ma resztę contentu etc.

Mam nadzieję, że nie jest to zbyt trudne.

Mam nadzieję również, że wyjadacze z pod tagów #randomanimeshit i #anime nie będą mieli problemu z tym, żeby się dostosować do tego tagu.

Btw. Jeśli kto miałby ładniej brzmiący tag to jestem otwarty na propozycje.
  • 23
Ludzie ja rozumiem, ze w Polszy - kraju kwitnacej lipy, dresow, pilkarskich mistrzow polski, jaranie sie japonia to pedalstwo a anime to ciota i #!$%@?. Ale dlaczego do #!$%@? pana macie taki niemilosierny bol dupy o te tagi? #!$%@? mac nikt sie nie przyczepia do #!$%@? pilki noznej czy innych silowni tylko sobie wzieliscie na cel #anime i podobne tagi i zamiast #!$%@? jak ludzie zaczarnolistowac, to co chwile placz. Ja #!$%@?,
@dudel02: Właśnie po to to jest, żebyś zbanował jeden tag, byśmy się więcej nie spotykali

@MlodyDziadzioSpamer: Wiem, że jest brzydki dla tego jestem otwarty na propozycje

@BlackReven: Ano właśnie dla tego,że siedzimy tutaj mniej i zdarza nam się popełniać gafy mieszając tagi.

Ten tag ma być przyjaźniejszy dla mniej zaawansowanych userów wypoku, bo łatwiej śledzić jeden tag a potem odhaczać inne im głębiej się w tym siedzi.

Aha i
@Alkath: wszystko działa dobrze przecież. Tacy ludzie jak on będą zawsze tutaj wchodzili i denerwowali ludzi. Odpowiedz mi na dwa pytania:

1 ) ciężko jest dodać tag na czarną listę?

2 ) dlaczego "zaawansowani użytkownicy wykopu" mają się dostosowywać do "mniej zaawansowanych użytkowników wykopu?

W 99% wpisów jest #randomanimeshit albo #anime . Wystarczy mieć oba na czarnej liście i większość(prawie wszystkie) wpisy nie będą pokazywane.
@budyniowy_hatifnat: Po prostu ja i kilka innych osób chcieliśmy to jakoś zunifikować, ktoś wyszedł z pomysłem, staram się go wprowadzić w życie. Tak by zawierał ten tag w sobie japońską muzykę itp.

Większość serwisów jest budowana właśnie tak by być przyjaznym dla nowych, nie pogardziłbym przypływem mniej zaawansowanych #rozowychpaskow

Ale rozumiem, to byłą tylko prośba, jak nie chcecie to nie. Wyślijcie mnie na banicje czy coś lub po prostu olejcie
@zeligauskas: Rejestrujesz się na stronie nowym kontem bądź logujesz się przez wykop.pl (na stronie wykop.pl i zatwierdzasz dostep do logowania mojej stronie). Działanie podobne jak mirkoblog tylko z udoskonaleniami dla łibusów, jeszcze nie wiem jakimi.
@Alkath: Ale dlaczego czarnolistować też poważniejsze dyskusje o anime, chcesz wrzucić wszystko do jednego worka? Poza tym nie wiem co vocaloidy czy manga ma wspólnego z chińskimi bajkami, na życzenie @lmao nawet przestałem nazywać anime chińskimi bajkami. Tag jest martwy, nie będzie wkładu z mojej strony na rozkręcenie #chinskiebajki :/