Wpis z mikrobloga

Ja to wszystko potwierdzam - służyłem z @Szfajcar w tej samej jednostce. Faktycznie klimatyzacja nie wyrabiała, zamontowaliśmy do tych dronów takie dupne siatki jak do łapania tygrysów w dżungi i zrzucaliśmy na arabów. Potem tak złapany arab był tym dronem w tej siatce transportowany do jednostki. #!$%@? wisiał i dyndał nawet 2 kilometry nad ziemią. Jego zadaniem było wachlowanie cywilnego personelu sterującego tymi dronami bojowymi. Zdarzało się, że drony z arabami w
Nie mam takiego zdjęcia. A matka nie ma ciemnej karnacji. Ojciec Francuz, matka z Kuwejtu.


@Szfajcar: I wylądowali w biednej Polsce :D. Stary na początku uwierzyłe ale gdy zobaczyłem tą pensje 1 000 euro to już zacząłem wątpić ale tym Francuzem #!$%@?łeś do pieca.
@Szfajcar: Dobra ściema, zwłaszcza, że nikt cywilom sprzętu tego typu nie udostępniłby. Jednorożce też tam latały? ZAWSZE jest kierowca i nawigator. Poza tym dronów bojowych nie obsługuje się na jednym monitorze, tylko 5-9 monitorów (mapa z pozycją na górnych u obydwu pilotów, niżej najczęściej widok z kamer, na środkowym większa wersja mapy często) + pilot i operator mają po 2 mniejsze przy sterach (na nich parametry i logi) . Te drony
Ej teraz mi się jeszcze przypomniało jak Szfajcar #!$%@?ł minaret z rakiety xD Jak wspominał w AMA byliśmy cywilami także za #!$%@? nie wiedzieliśmy jak się lata tym gównem xD Wziął nas po prostu kiedyś generał do takiego namiotu z którego sterowało się tymi bojowymi dronami i mówi nam "dobra chłopaki paczcie, na tym guziku się lata, na tym szczela a na tym skacze jesteście już gotowi do walki zaczynacie misje". Szfajcar
Czyli mówisz,że osoba z 'łapanki' z cywila przechodzi 'szkolenie' i dostaje do ręki śmiercionośną broń w postaci drona bojowego? mhmm;))) Proponuję zamknąć temat.


@pompastic: Możesz zadzwonić np. do ABW. Ale raczej nie potwierdzą i nie zaprzeczą.