Wpis z mikrobloga

To zweryfikuj się zdjęciem z rodzicami, oczywiście bez twarzy. Skoro Twoja rodzicielka jest z Kuwejtu to będzie można dostrzec ciemniejszą karnację.


@poebalo: Nie mam takiego zdjęcia. A matka nie ma ciemnej karnacji. Ojciec Francuz, matka z Kuwejtu.
@Szfajcar: Następnym razem lepiej przygotuj się do fake-AMA:

1. Cywilów znających języki wykorzystuje się głównie jako tłumaczy,

2. Nikt nie pozwala pilotować dronów cywilom,

3. Zwłaszcza uzbrojonych - LOL,

4. Amerykanie nie pozwalają na używanie ich sprzętu,

5. Dostęp do dronów, których nie można znaleźć na wiki dla nieamerykańskiego cywila - tutaj już poleciałeś po bandzie.

Zadałbym Ci nawet pytanie kontrolne, ale to nawet nie ma sensu :)
1.Domyślam się, że pewnie jesteś ateistą, ale zastanawia mnie czy masz jakąś przeszłość katolicką/islamską?


2. Jaki masz stosunek do muzułmanów


a) Szyitów


b) Sunnitów

@Szczerbiec: Nie będę oryginalny. Zostałem ochrzczony na katolika, byłem do komunii, do bierzmowania już nie. Jestem ateistą.

Na drugie pytanie nie mam jednoznacznej odpowiedzi. Niektórymi gardzę, ale ich kultura, zwłaszcza wobec #rozowychpaskow, mi odpowiada.
@weirdman: Jakiej atencji? Gdybym tego chciał, to bym poszedł na główną. Mam robotę, ledwo odpisuję w przerwach. Żadnym żołnierzem nie byłem. Było jak napisałem. Arabskiego nie znam aż tak dobrze, żebym mógł zostać tłumaczem. Natomiast w obsłudze systemów jestem biegły.

Wracam do pracy, ale na wszystkie pytania postaram się odpowiedzieć.