Wpis z mikrobloga

Tyle #buldupy o #rafalala, że dziwię się, że jeszcze jej nie ukrzyżowali. Taka św. Wilgefortis ma ikony nawet w naszym ciemnogrodzie.

- Zaopatrzyłeś mnie, Panie, w moją płeć i ciało kobiece, które stało się kością niezgody i pożądań wszelkich. Wybaw mnie więc, Panie, od tego daru, bo nie wiem, co mam z nim uczynić. Zabierz do siebie z powrotem moją urodę i daj mi znak przymierza, żeś i Ty mnie niegodną pokochał i od urodzenia sobie przeznaczył - tak modlitwę Kummernis przedstawia Olga Tokarczuk w swojej powieści Dom dzienny, dom nocny. Kiedy król zobaczył, co się stało z twarzą córki, powiedział: Masz twarz jak Chrystus, to jak on zginiesz. I kazał przybić córkę do krzyża.


O Michale Wiśniowieckim, czy Henryku Walezym, też kilka dni rozprawialiście?

#neuropa #4konserwy #historia #transseksualizm #transwestyta
Pobierz G.....M - Tyle #buldupy o #rafalala, że dziwię się, że jeszcze jej nie ukrzyżowali. T...
źródło: comment_gLnt8YC9eCfoFcgcjYk5yMmWl9YOMQGF.jpg
  • 4
@japco: nie wiesz, czy nie jest w trakcie terapii hormonalnej. Rysy twarzy ma łagodniejsze niż kiedyś, więc to prawdopodobne. Do korekty płci potrzeba skarżyć rodziców, więc może czeka z operacją na ich śmierć, albo stosowną ustawę, lub akceptuje swoje narządy płciowe i nie ma fantomowej pochwy.