Wpis z mikrobloga

Dobra #mikrokoksy nadszedł czas kiedy biorę się za swój wygląd. Mam w związku z tym kilka pytań.

Wiek: lvl 28 here

Waga: 75 kg - niestety tłuszcz odłożył się w okolicach brzucha - wiadoma sprawa: nie brałem calgonu i w------o mi bęben xD

Wzrost: 172 cm

I teraz pytanie - w jakim kierunku planować sobie dietę żeby zbudować mięśnie ale jednocześnie zrzucić brzuch.

Co do treningu to planuję 3 x w tygodniu - poniedziałek, środa, piątek. Wołam też naczelnego dzika mirko @kamdz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erbeka: "wpadłeś między wrony kracz jak i one" to musisz być zmienny jak chorągiew na wietrze. Jak wchodzisz między dresów to też zaczynasz k------ć? A przy księdzu mówisz o Bogu?
  • Odpowiedz
@erbeka: fbw możesz ciągnąć ile chcesz, dokładasz ciężaru więc jest nowy bodziec i zmiany nie trzeba póki idzie :P Ewentualnie później przejść na Push/pull, Push/pull/legs albo split ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@churagan: @zgaS: dzięki Panowie raz jeszcze - może się skuszę na dokumentowanie efektów, to odpalę tu jakiś tag osobny :).

@sulkov: ( ) wiem o czym myślisz - wydałem już hajs na karnet więc na ma o----------a się :D
  • Odpowiedz