Wpis z mikrobloga

#xampp #webdev

mam jakas tam stronke i mam xampp z ustawieniami domyslnymi. No i mam katalog img a tam podkatalogi i pliki zdjec, no to mam stronke galeria.html i tam mam galerie. No i tutaj dziwna sprawa, jedne mi dziaja z jednych katalogow zdjecia, a z drugich nic a nic, czasami pomagalo zapisanie zdjecia jeszcze raz i zmiana nazwy. Ale jak odpale strone bez tego serwera, tylko normalnie to wszystko smiga tak jak powinno, wiec sciezki do zdjec sie zgadzaja etc. Ktos wie o co lata? i jak to naprawic, aby odswiezal xampp ten katalog i mial dostep do nowych zdjec? bo to w sumie nowych katalogow nie widzi oprocz 3 pierwszych ktore dodalem :/
  • 25
  • Odpowiedz
@MWittmann: mac osx :/ ale to nie ja tworzylem katalogi :/ a to kolezanka do projektu mi wyslala zdjecia w katalogach i patrze ze maja dla wszystkich dostep zabroniony, sprobuje zrobic tylko do odczytu i zobacze czy sie uda
  • Odpowiedz
@MWittmann: ok zmienilem, akurat to nie w home, tylko w folderze aplikacji znajduje sie xampp i tam tez sa strony bo htdoc czy jakos tak wlasnie tam trzyma rowniez :) ale dzieki zmienilem razem z plikami w srodku zawartymi i ruszylo :) dzieki wielkie :)
  • Odpowiedz
@MWittmann: dzieki wielkie, nawet nie wiesz ile nerwow na tym stracilem, wczoraj sie meczylem wieczorem i dzisiaj tak samo, ale juz wszystko jasne :) wyslali mi z takimi uprawnieniami, a ja to tylko skopiowalem i potem taki klops :D Jeszze raz wielkie dzieki i milej nocy zycze :)
  • Odpowiedz