Wpis z mikrobloga

Ja pier…. powinna być możliwość auto czarnolistowania po grafice. Całe mirko zasrane zakrwawiona morda Holland. Nawet się znajdują idioci z tekstami „znacie jej adres”.

Tak idioci. Winny nie jest Łukaszenkio ani Putin. Kamiński i Błaszczak dwa kryształy od nadzoru straży granicznej i wojska co to przez 8 lat i trwającą wojnę nie dostosowali prawa ani nie zabezpieczyli granicy tylko #!$%@? hajs na płot który można pokonać lewarkiem. Nie jest winny kosiniak który dostał stanowisko politycznie i uja robi a nie porządek w wojsku. Nie jest winny prokurator od Ziobry dziurą w dupie do spraw wojskowych i pachol Duda co go nie pozwala odwołać.

Winna jest baba reżyserka atencjuszka. A najbardziej oburzeni są krytycy filmowi co to tej szmiry nawet nie widzieli ale ta czy inna formacja polityczna im wytłumaczyła co tam jest i oglądać nie trzeba.

Jak ja wami gardzę szabelkowi janusze z wirtualnym wąsem. Ha tfu.

#wysryw #granica
 • 25
 • Odpowiedz
 • 80
@Gluptaki winny to jest rząd, i nie po, ani PiS, a każdy który przez lata był, i nie zreformował prawa w taki sposób, żeby móc odpowiednio odpowiedzieć na taką sytuację, a w dodatku nie zapewnił odpowiednich szkoleń
 • Odpowiedz
@blablalbla: Nikt nie zapomniał ani o Szatan ani o Ostaszewskiej, różne memy latają, przestańcie wojować z chochołami. Putin i Łukaszenka oczywiście, że są winni, ale ich plany umozliwiają im takie debile / zdrajcy w PL.
 • Odpowiedz
@blablalbla: A tak, że tworzą w społeczeństwie sentyment/przekonanie, że brutalność i zdecydowanie na granicy to coś negatywnego, co oddziałowuje na polityków (mamy demokrację i są wybory), którzy muszą się liczyć z opinią publiczną. Właśnie z tego powodu na Białorusi i w Rosji nie ma prawdziwej demokracji ani wolności słowa - tam Putin/Łukaszenka mogą robić co chcą i nikt nic nie powie. U nas możliwość wpływania na opinię publiczną to jedna
 • Odpowiedz
@Gluptaki tak, w dużej mierze winna jest stara baba, która przez media stawiana jest jako autorytet ws. poglądów ogólnospołecznych. M. in. przez jej zachowanie ukształtowała się w Polsce grupa osób (z innymi autorytetami-myślicielami), myśląca podobnie i mająca spory wpływ na ostatnie wybory. Politycy są często zakładnikami wyborców i choć nie są w tej sytuacji mniej winni, to gdyby stara baba (wraz z innymi autorytetami) miała zamkniętą dziurę, to obrona naszych granic
 • Odpowiedz
@Gluptaki: a jaki mamy wplyw na putina, lukaszenke czy patoli z kaukazu szturmujacych nasza granice?

Wlasnie powinnismy robic porzadek z takimi antypolskimi szmatami jak ta srajacymi na nas na naszym podworku. Nie napisze ze srajacy we wlasne gniazdo, bo ta zydokomuna to nie sa Polacy tylko jacys smiecie przywiezieni tu na ruskich czolgach ktorzy od pokolen szkodza nam i naszemu krajowi.

Robia tu antypolska propagande wyniszczajac nasz kraj, wielu ludzi uwierzy w ich tezy, odwroci sie od wlasnego
 • Odpowiedz
@Gluptaki: wieczny boogeyman wykopowych błaznów, co z tego że politycy pisu nie są u władzy od ponad pół roku, nadal ich wina! xD a wasz tusk to świętoszek i rząd wcale nie jest ułomny, prawda?
 • Odpowiedz
 • 2
myśląca podobnie i mająca spory wpływ na ostatnie wybory. Politycy są często zakładnikami wyborców i choć nie są w tej sytuacji mniej winni, to gdyby stara baba (wraz z innymi autorytetami) miała zamkniętą dziurę, to obrona naszych granic wyglądała by inaczej.


@melon_musk: przez osiem lat rządzili przeciwnicy tej baby i gówno to dało w temacie bo skupiali się na pustych frazesach i przekrętach. Celebryci zawsze będą udawać ekspertów oraz zarabiać
 • Odpowiedz
 • 3
to jak to jest możliwe że przez 8 lat rządów pisu nie było takiej sytuacji jak teraz?


@Chris_Karczynski: to jak to możliwe że za rządów PO nie było pelno skalowej inwazji na Ukrainę? Albo jak to możliwe z za PO nie było rekordowej umieralności i pandemii? To może teraz pandemia to wina PiSu? Czy jak PiS przestał rządzić to zwinął swój zajebisty mur i go już tam nie ma?

Bezsensu
 • Odpowiedz
 • 1
błaznów, co z tego że politycy pisu nie są u władzy od ponad pół roku, nadal ich wina!


@epicko: ta, bo zebrali swoje pisane na kolanie i głosowane k 2 w nocy prawo, swoich ludzi z prokuratury, swój mur, swoje braki w sprzęcie wojskowym i li przede wszystkim swoje przeświadczenie o bezkarności dla polityków ze sobą, co? Rozumiem że w twoim świecie jak ktoś 30 lat pali paczkę fajek dziennie
 • Odpowiedz
@Gluptaki: no i winna opozycja, która mówiła, że płot w takiej formie nie ma sensu, a nie pis, który zbudował płot, który nie ma sensu (ale za to pociot od profili stalowych zarobił swoje miliony)
 • Odpowiedz
płot w takiej formie nie ma sensu


@Ranger: No i teraz nie byłoby nawet płotu. Ciekawe jak wtedy wyglądałyby szturmy na granicę i obrona.

Była potrzeba postawić na szybko barierę i postawili. Teraz nowy rząd też rozumie, że taka bariera jest potrzebna więc ją rozbuduje.
 • Odpowiedz
winny to jest rząd, i nie po,


@Koksixk: no akurat PO to trochę za uszami ma, przecież Sterczewski co tam latał z torbami pod granicą jest ich posłem. Tak samo Lewica i reszta oszołomów co chciała wszystkich wpuszczać
 • Odpowiedz